Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
3099
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hiremco IPTV kanal ekleme problemi...
S
9 yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

Arkadaşlar ben hemen ne yaptığımı anlatayım siz yapmadığımı bulup söyleyin lütfen..

İnternetten güncelle kısmına gelip "IP TV güncelle" yi seçiyorum site adı xsamba.com
kanallar yükleniyor ama çoğu kanal kapanmış zaten uzun ömürlü olmazlar. Kendim bulduğum güncel linkleri eklemek istiyorum ama o kısmı problemli.

1. internette bulduğum kanal listelerini bulup not defteri yapıp adını kanallar.txt yapıp usb ye attım. usb den güncelleme dediğim zaman güncellenmiştir uyarısı yapıyor ama kapatıp IPTV menüsüne girdiğim zaman kanal listesinin olmadığını görüyorum ne yaptıysam değiştiremedim

2. ftp den bağlanıp kanal listesini yükleyeyim dedim "FileZilla" adında programı indirip kurdum sunucu kısmına uydudaki ip adresini yazdım kullanıcı adına 1root" yazıp ok yapınca "ECONNREFUSED - Connection refused by server" ile bağlantı denemesi başarısız oldu. uyarısı veriyor.atık yapacak bişey aklıma gelmiyor sizlerin bilgisine başvurmaktan başka... Makinem Hiremco Rocket
JRNG-S- v23.abs versiyonu yüklüS
9 yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

yok mu bu konuda bilgisi olan yada bu cihazı kullanan?


Bu mesaja 1 cevap geldi.
T
8 yıl
Yüzbaşı

bende aynı sorunu yaşıyorum bilgisi olan varsa cevaplayabilirmi servis ip tv hakkında bilgi vermiyor bu kanal listesi nasıl oluşturulacak ve ismi ne olacak ne yaptıysam yok. ayrıca paylaşım için illa xsampa.com un yazılımını mı yüklemek gerek yoksa merihvideo.com seçsek oda paylaşımı açıkmı internetten güncellemeden bahsediyorum.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
E
8 yıl
Binbaşı

Cihazi dün aldim benzer sorunlarim var çözüm bulan var mi?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.