Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hileciler neden ban yemiyor ?

M MT-07 Konu Sahibi
3 yıl (1250 mesaj)
2 sene önce aktif olarak cs go oynuyordum.
Hilecileri not defterine kaydediyordum.Çoğu ban yiyordu 1 ay içinde.

Şimdi liste yaptım bariz aimbot olan adamlar aylardır ban yememiş.Bu valve ne yapıyor ?
Oyunda bayağı bi online sayısında düşüş var zaten.
İ ismailbbyigit
3 yıl (8716 mesaj)
haklısın, özellikle takip ettiğim 2 kişi var hala banlanmadı 1 aya yakın zamandır. saçma sapan panorama falan uğraşmak yerine hilecilerle uğraşsalar adam gibi bi anticheat sistemi geliştirseler daha da bunaltsalar şunları belki oyun yeniden canlanıcak ama yok. anlamıyorum 1 kişi falan mı çalışıyo sadece bu valve de.
Y yecavdar
3 yıl (158 mesaj)
Ben umudumu tamamen kaybettim. Valve zamanında Faceit-Esea gibi bir yan anti-cheat uygulaması geliştirmek istemiş ancak bunu uygulayan diğer birkaç steam içi değişik oyun, oyuncularının bilgilerini çalmakla suçlanıp ciddi davalar açılmış. O yüzden 2. parti bir yazılımla hiç bir zaman anticheat yapmayacakları konuşuluyo redditte ki zaten Valve gibi bir markanın Faceit veya esea'in anticheat yazılımlarını satın almaları veya başkalarına yazdırmaları işten bile değil, yapmak isteseler yaparlardı yani. Vac-net gibi sistemler geliştirilip uygulanmaya çalışılıyor ancak her gelen sistem bir öncekinden daha kötü.
Hiç bir zaman oyuncular hile yapmadan ban yemeyecek hep hile yapacaklar sonra tespit edilip ban yiyecekler bu yüzden cs asla eski zamanlarına dönmeyecek benim görüşümce.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.