Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hikayesi güzel oyun tavsiyesiniz varmı ?

B BayTuruncu Konu Sahibi
3 ay (93 mesaj)
Merhaba millet hikayesi güzel tavsiye edebileceğiniz oyun varmıdır ? en son days gone, rage 2, horizon zero down denedim ama açık dünya oyunları bana göre değilmiş onu anladım. Bunlardan sonra plague tale innocence oynadım benim için mükemmeldi bu tarz biliyorsanız çok makbule geçer.
C croftrustt
3 ay (151 mesaj)
Tomb Raider
Rise of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider
Resident evil 7, village, 2 remake ve 3 remake
Detroit become human
Beyond two souls
Heavy rain< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @BayTuruncu

I InspiredTiger
3 ay (2085 mesaj)
Konsol varsa Uncharted serisini oynamanı kesinlikle tavsiye ederim, PS4 varsa direkt uncharted collection isimli tüm seriyi alırsın, 4 oyun var hepsi Türkçe seslendirmeli gayet hikayesi de sarıyor, film tadında oyun.
B BayTuruncu Konu Sahibi
3 ay (93 mesaj)
@InspiredTiger Zamanında ps4'üm vardı bütün uncharted serisini ve the last of us oynadım mükemmel oyunlardı şimdi fiyatlar çıktı tekrar alamıyorum ps4. @croftrustt Resident evil 7 ve 8 oynadım lakin 2 remake başladım ordan kart burdan bunu al derken baydı beni bıraktım. son söylediğin 3 oyunsa daha çok interaktif film gibi diyorlar ama yinede bir kaç videolarını izliyeceğim duruma göre oynarım teşekkürler.
Bu mesajda bahsedilenler: @InspiredTiger , @croftrustt

T Tremere117
3 ay (313 mesaj)
alan wake oynayabilirsinDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.