Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
348
Tıklama
0
Öne Çıkarma
HIBIT - Sempozyum çağrısı

T teutara Konu Sahibi
11 yıl (277 mesaj)
Merhaba arkadaşlar,

İzmir yüksek teknoloji üniversitesi genetik bölümü olarak, 6.sı düzenlenecek sempozyuma ilgili tüm arkadaşları davet ediyorum.
İmkanlar dahilinde (sayı şu an belli değil) ücretsiz konaklama, kayıt ücreti alınmadan sempozyuma katılma imkanları sunulacak. Sadece İzmir içinden değil, tüm Türkiye'den katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Sempozyum Mayıs ayında, Izmir'de gerçekleşecek.
Medikal informatik ve biyoinformatik ana başlıkları altında makale, poster çağrılarımız başladı.
Detaylı bilgi için özel mesaj gönderebilir, http://hibit11.iyte.edu.tr adresine göz atabilirsiniz.

Saygılar..
A assessor
11 yıl (223 mesaj)
Merhaba,
Bölümüm genetikle ilgili değil fakat ben kişisel olarak medikalle ilgilenmekteyim. Özellikle biyomedikal, tıp elektroniği üzerine. Bu sempozyuma katılabilir miyim? Bölüm kısıtlaması var mı? Cevaplarsanız çok sevinirim.
T teutara Konu Sahibi
11 yıl (277 mesaj)
Sempozyumun ana başlıkları "medikal informatik" ve "biyoinformatik"tir. İlgili başlıklar altında yine konuları sınıflandırmak için bazı başlıklar belirtildi. Şu an için sunulacak makaleler, örnek çalışmalar net değil. Çağrılarımız yeni başladığı için ve özellikle hangi konuların ağırlıkla işleneceğini bilemiyorum henüz. Katılım için okuduğunuz/çalıştığınız/ilgilendiğiniz alan tamamen sizi bağlar. Katılımcıların spesifik bir karakteristik taşımasını beklemiyoruz. Web sitesini inceleyin, ilginizi çektiğini düşündüğünüz bir başlık görürseniz katılmayı düşünebilirsiniz.
Her iki ana başlığımızda interdisipliner, farklı konuların çalışılması, tartışılması istediğimiz ve beklediğimiz bir durum. Çok farklı bir çalışma alanından belirtilen konulara ilgili arkadaşların da katılımları imkan dahilindedir.

Umarım yardımcı olabildim.
A assessor
11 yıl (223 mesaj)
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum
B biolog_hakan
11 yıl (1072 mesaj)
Merhaba..
Bende İzmir de bir devlet üniversitesinde yüksek lisans öğrencisi olarak bu organizasyona katılmayı düşünüyorum.. Paylaştığınız sayfada verilen bilgiler gerçekten çok güzel. Umarım bu güzel organizasyonda değerli hocalarımızla yakından sohbet etme imkanı bulur ve kendileriyle fikir alışverişinde bulunabiliriz
T teutara Konu Sahibi
11 yıl (277 mesaj)
İlginenen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Özel mesaj ve e-mail ile bir çok arkadaşım benzer sorular soruyor.
Tübitak desteği bizim tarafımızdan onaylanacak üniversite öğrencilerine verilecek. Yüksek lisans ve doktora öğrencileri de elbette başvuru yapabilecek.
"Bizim onaylayacağımız" derken konu ile ilgili arkadaşların tespit edilmesi amaçlanıyor, maddi destek söz konusu olduğundan konu ile ilgisi olmayan kişiler de " değişiklik olur !" gibi açıklamalar ile katılmak istediklerini belirtiyor.

Şu ana kadar 2 adet katılıma açık uygulamalı çalışma seçildi. Zamanla seçilen makaleler, konuşmacıları da buradan duyurabiliriz.
Ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz.

Saygılar..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.