Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hepsijetten uzak durun rezalet

J JustNaggy Konu Sahibi
2 yıl (177 mesaj)
10.04.2020 cuma günü hepsiburada üzerinden bir bilgisayar topladım. diğer kargolarda da sıkıntı yaşadım ancak birisi beni özellikle bunalttı rahatsız etti.

hepisburada üzerinden techburada isimli satıcıdan aldığım msı b450m s2h isimli anakart kargoya verildikten sonra anında bir güncelleme oldu ve 5 gündür kargo aracında gözüküyor. Ümraniye esenler arası yürüyerek gelsen hatta denizi yüzsen bile bu kadar sürmez.

müşteri hizmetleri yok, arıyorum telefon bağlanmıyor.
sitelerindeki yazılı müşteri hizmetleri kanalı kırk dakika gibi bir süre sayfa açık bekleyince erişilebiliyor. ama çok ilgisiz. her konuştuğumda farklı bilgiler veriyorlar. birinin dediğini birisi tutmuyor. önce bana kargomun kayıp olduğunu söylediler. sonra gebzede olduğunu söylediler. kargom ümraniyeden çıkıp esenlere gelecek bir kargı ve gebzeye göndermişler.
mail atıyorum hiçkimse umursayıp da geri dönüş yapmadı
twittterdan mention atınca cevap vermiyorlar.
istanbul şehir içi kargomu bu allahın belası firma tam 6 gündür nasıl iletemez anlamıyorum. bir şekilde twitter dm üzerinden hepsiburada üzerinden falan ulaştım sağolsun adam bir kayıt oluşturdu fakat yine bir gelişme yok. Gebzege götürdükleri kargom gebzeden çıkmıyor. Resmen kayıp etmişler.

transfer merkezine gönderiliyor 13.04.2020 19:15 transfer aracında yazısı asla değişmiyor. çok sorumsuz çok ilgisizler. asla tavsiye etmiyorum uzak durun dolandırıcı bu fırma.

para iadesi istedim tamam kargo size gelince aynı kurye ile iadeye gönderin diyorlar. 7 gündür bekliyorum allah kahretsin sizin gibi firmayı daha ne kadar bekleyeceğim. zaten kargonun gelmesini bekleyebilsem almam. kesinlikle kullanmayın kullandırmayın o derece lanet bir firma. < Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


J JustNaggy Konu Sahibi
2 yıl (177 mesaj)
Up< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


J JustNaggy Konu Sahibi
2 yıl (177 mesaj)
Hala değişen bir şey yok, bir hafta oldu sipariş vereli. İlgisiz ve dolandırıcılar< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


O Omisis046
2 yıl (1706 mesaj)
Duruyorum şu anda.
T TheFourBarMechanism
2 yıl (436 mesaj)
hepsiburadanın kargo seceneği sunmasi lazım.
P poyrazispir12
2 yıl (64 mesaj)
Normalde hepsijet iyi kargodur ama kasım kampanyaları ve şu dönemde en kötü kargo firması olmayı nasıl başarıyorlar anlamadım< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.