Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hepsiburada müşteri hizmetleri kargoya verildi yalanı (ses kaydı içerir)

E E1nsZweiPolizei Konu Sahibi
11 ay (6 mesaj)
21 Kasım'da Hepsiburada.com'dan ürün satın aldım. Satıcısı Hepsiburada idi ürünü aldıktan 1 saat sonra faturasını kestiler. Siparişlerime ürün düştü ve 27 Kasım kargolama 5 Aralık'ta ise ürünün tarafıma ulaşacağı bilgilendirmesi vardı. 27 Kasım geldi ürün hâlâ kargolanmadı müşteri hizmetlerini aradım. Ben durumu anlattıktan sonra bana talep açtılar talepte En geç 4 Aralığa kadar kargoya verileceği yazıyordu.

3 Aralığa kadar siparişlerimde hiçbir hareketlilik görmeyince tekrar müşteri hizmetlerini aradım. 3 Aralık akşamı bana siparişimin kargoya verildiği sadece sisteme düşmediği söylendi ve 5 Aralık'ta ürün elinizde olur dediler. Bugün 5 Aralık ürün hâlâ gelmedi. Bugün aradım müşteri hizmetlerini ve bana dedikleri şey ise siparişimin hâlâ kargoya verilmediği oldu. Daha 2 gün önce bir arkadaş bana ürünümün kargolandığını dediğini söyledim yanlış söylemiş herhalde dedi. Ben sipariş ederken alacağım tarihi gördüm ve razıydım fakat 14 gün geçmesine rağmen hâlâ kargoya dahi verilmedi.
Ve müşteri hizmetleri beni yanlış bilgilendirip kargoya verildiğini iletti. Şimdi ise kargolanmadığını söylüyorlar.

3 aralık ses kaydı
5 aralık ses kaydı

3 Aralık'taki konuşmamda kargoya verildiği
5 Aralıktaki konuşmamda kargoya verilmediği ve not alındığı 6 Aralık'ta verileceği söyleniyor

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Yarın güncelleyeceğim
P Panamalı Hasta
11 ay (3358 mesaj)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A AtiMX4
11 ay (2329 mesaj)
5 Aralıkta teslim edilmesi gereken kargomu 23 Aralıka attıklarını söylemişler. Ben CİMER'e şikayet edeceğim k.bakmasınlar.
S Scalh
11 ay (1132 mesaj)
Benimkini bela okuyarak zorla aldım. İşiniz zor hocam herkese kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.