Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hem hukuk okuyup hem infaz koruma memuru olmak

J jimmy butlers Konu Sahibi
5 ay (7 mesaj)
Arkadaşlar merhaba kpss ortaöğretim puanım 86 boy ve kiloyu da geçtim 54 kişiden 40 kişi alınacak ve ailemin gazıyla başvurmuştum olmaz diye ama sayıları görünce belki dedim, hem memur olup hem üniversite okuyan var mıdır aranızda kolaylık sağlanıyor mu işyerinde?
G GenelKültürAbidesi
5 ay (314 mesaj)
Usta ben başvurdum, giriyorum mülakatlara. Benim de 88 kpss lise puanı var. Mübaşirlik mülakatına girdim. Haftaya da zabıtalık için sınava giricem. Eğer olursa biraz zorlayacak gibi ama birkaç yıl dişimizi sıkmak lazım.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


W Why Shy
5 ay (1513 mesaj)
Çok yanlış bir tercih. Tam zamanlı öğrenci olup, aynı zamanda tam zamanlı bir işte çalışmaya çalışmak. Zaten mülakattan geçemezsin.
G gezginherif
4 ay (219 mesaj)
Ben katibim. Başka bir bölüm okuyorum.
korona öncesi yüz-yüze sınavlara izin vermediler.

Sizin de atanmanız durumunda müdürünüz-amiriniz ve hatta cezaevi müdürünüz bile Hukuk okumamış olacağından uyuzluk etme ihtimalleri var.

Zorluk çıkartmaları çok olası.

Moraliniz bozulsun istemem ama yaşadığım budur.
G granma79
4 ay (426 mesaj)
Merhaba. Bende infaz ve koruma memuruyum. Bizim vardiyada bir arkadaş hukuk okuyup, bitirdi. Önce avukat oldu. Sonra da cezaevinin bağlı olduğu adliyeye önce savcı olarak atandı, sonrada hakimliğe geçti. 😁
Yani nereden nereye 😁

Tabi bu işler nasıl oldu bilmiyorum. Torpilde olabilir. Gerçi Türkiye'de işler nasıl yürüyor herkes bilir..< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C calmdownbro
4 ay (77 mesaj)
Hocam vardiya sistemine geçmek isteyenleri zorluk çıkarmadan geçiriyorlar mu yahut vardiyayı istemeyenleri direkt birime alıyorlar mı?

Çocuk, gençlik kapalı ile normal kapalı arasındaki fark nedir? Siz olsanız hangisini isterdiniz?
Bu mesajda bahsedilenler: @granma79

G granma79
4 ay (426 mesaj)
Özel mesajdan cevap verildi. 😁< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.