Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
11
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Helldivers 2 İçin Star Wars Modu Ortaya Çıktı
M
2 ay
Yarbay
Konu Sahibi

'' 
 
Arrowhead Game Studios tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanan nişancı aksiyon oyunu Helldivers 2 için oldukça ilgi çekici bir Star Wars modu ortaya çıktı. YouTube ve Twitter üzerinde içerik üreticisi olarak karşımıza çıkan ToastedShoes bu modu tüm detaylarıyla bizlere tanıttı.
 
24 dakikalık video modu tam anlamıyla tanıtıyor
 
'' 
 
Detaylara bakacak olursak karşılaştığımız Star Wars modu Klon Savaşları'ndan ilham alıyor. Yayınlanan 24 dakikalık video içerisinde modun tüm detaylarına kadar hakim olabiliyor ve ikonik Klon askerlerini burada görebiliyoruz. Modern bir görünüşle beraber yer aldığımız mod dahilinde ayrılıkçı droidlere, B1'lere ve daha fazlasına hakim olabiliyoruz.
 
Çevrimiçi çok oyunculu bir yapıyı bünyesinde barındıran Helldivers 2 için yeni mod elbette tartışmaları da beraberinde getiriyor. Çünkü oyuna eklenen ve resmi olmayan mod, oyundan banlanmanıza sebep olabilir. Dolayısıyla çevrimiçi destekli oyunlarda bu tarz modları kullanırken oldukça dikkat etmenizi öneriyoruz.
 
 
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.