Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hediye DENT ile telefona para yükleme

S
sefaf55
2 ay (6 mesaj)
Dijital para projelerinden DENT, bugün ağlarına Türkiye operatörlerini de eklemiş bulunuyor. Bu projenin amacı, kullanıcıların kullanım fazlası sms, dakika ve internetlerini satışa çıkarıp bir başkasından da satın alabilmesine olanak sağlamaktır, ayrıca DENT'leriniz ile direkt olarak lira yükleyebilirsiniz.

Gelelim "FIRSAT" kısmına: uygulamaya referans linki ile ulaşırsanız her iki tarafa da 799 dent ödül vermekte. Tek taraflı değil yani arkadaşlar. Vereceğim linkten girerseniz 1500 DENT ile başlangıç yaparsınız, aksi halde ödülden faydalanamadan başlarsınız. Buyrun: https://dent.app.link/GPRC0WyO9U

< Resime gitmek için tıklayın >

Görüldüğü üzere yaklaşık 6500 DENT = 20 TRY

edit: ödül DENT adedi 2500'e çıkartıldı. Tabana yayma politikası bittiğinde bu ref-ödül sistemi de biter. Elinizi çabuk tutun derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefaf55 -- 18 Mart 2019; 19:52:41 >


S
Stephan232
18 sa. önce (0 mesaj)
This is not to say that this is some one way, there are several of them. For example, there are offline and online ways. In order not to write a wall of text, I will choose for example an online method like SMS bulk. If this is something new for you on the site massmailsoftware.com you can find out an learn more about this feature and efficiency.