Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Hdp'li Sezai Bir Kez Daha Rengini Belli Etti

K kkratoss Konu Sahibi
2 yıl (6225 mesaj)
Hdp'li Sezai Temelli: Tarih barış isteyenleri de yazacak. Gandi’yi yazdığı gibi bugün de Öcalan’ı yazacak.
Foseptik ağzından çıkan sözler bir yana sadece şu iki cümle bile şu adam ve partisinin gömülmesi için yeterli sebeptir. Oy uğruna şu kansızlarla birlikte gezenler ve oy uğruna bu partiyi kapatmayıp tabanını konsolide etmeye çalışanları tarih yazıyor. Kimsenin ileride özür dilemeye yüzü bile olmayacak. İlkesizlik, ahlaksızlık, çıkarcılık, gaflet, ihanet... Hepsi bir arada.

Not: Burada şunları şirin göstermeye çalışan liboş tayfa iyi okusun. Bu aşağılık adamlara tepki gösterince de suçlu biz oluyoruz sonra. Yok demokrasi, yok özgürlük, yok şu yok bu... Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir manzarayla karşılaşmazsınız. Özgürlüğün beşiği denilen Avrupa'da bu tür oluşumlar olsa onların yedi sülalesini ortadan kaldırırlar. Bizde de ağzımızı açtığımız anda foşost! diyen boş tipler çıkıyor karşımıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 2 Eylül 2019; 17:24:53 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E EthanCarter III
2 yıl (5687 mesaj)
Bu şahıs yakın zamanda kayyum atanan illere ''kürt illeri'' diyerek rengini belli etmişti daha doğrusu bizler biliyoruz da liboş tayfa bir türlü anlamak istemiyor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.