Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
hdi sigorta nasıl bilirsiniz?

U uzman_turk Konu Sahibi
2 ay (51 mesaj)
Forumda biraz araştırma yaptım ama pek birşey bulamadım. Aracıma kasko yaptırmak için fiyat aldığımda en uygun fiyatı HDİ verdi. Bende yaptırdım ama sonra içime kurt düştü ve araştırma yaptım ama okuduklarım çok hoşuma gitmedi.

Sonuç olarak eğer çok kötü bir firmaysa iptal etme şansım var.
B Biz Bize Sigorta
2 ay (78 mesaj)
Merhaba,
Kötü bir firma değildir ama siz satın aldığınız kasko poliçesi teminatlarının içeriğini biliyor musunuz?
Kasko poliçelerinde fiyat odaklı olarak seçim yapılması zaman zaman yanlış olabilir. İhtiyaç duyacağınız asgari teminat tutarlarını acentenizle konuşup, buna göre şirketlerden teklif almak ve tercih yapmak daha doğru olacaktır.
Mesela kiralık araç süresi yılda 2 defa 7 gün veya 2 defa 15 gün olarak seçilebilir, ihtiyari mali mesuliyet limiti 50.000 TL'den başlayarak sınırsız olacak kadar seçilebilir, orijinal cam değişim hakkı verilebileceği gibi yan sanayi cam değişim hakkı da verilebilir, manevi tazminat hiç verilmediği gibi 300.000 TL olacak kadar da verilebilir...
Örnekleri arttırmak mümkün.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.