Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
hd tune health sonucum

J JustNaggy Konu Sahibi
2 yıl (177 mesaj)
Böyle bir sonuç aldım fakat benim yenisini alacak param yok ssd var bende 1 tane 120gb bu hdd ise biraz eski ama 750 gb. Bu sonuçları almış bir hard disk kullanılır mı? önemli şeyler koymayacağım içine sadece oyun falan indirdiğimde çok yer kapladığı için oraya kurarım diye düşündüm.

bu sonuç ne anlama geliyor ve ne kadar kullanabilirim< Resime gitmek için tıklayın >
J JustNaggy Konu Sahibi
2 yıl (177 mesaj)
up
H huso
2 yıl (6800 mesaj)
HDD sıkıntılı aynı benim 2 HDD de oldugu gibi benim 1 kere HDD i gormedi sonra gordu su an kullanıyorum.Ama ne zaman gidecegi belli olmaz.Dolayısı ile onemli veriniz varsa mutlaka saglam bir yere alın.
HDD yarın bye bye cektiginde sıkıntı olmaz.Ölene kadar kullanacaksınız gittigi yerde direkt cop...
P poko001
2 yıl (1590 mesaj)
SMART diyor ki, bozuk sektörler varmış tamir edilmiş ayrıca kablo/soket gibi sebeplerden bilgisayarla disk arasında haberleşme hataları olmuş. Kablo, elektrik, soket kontrolleri yapabilir, komut istemi altında chkdsk /f /r komutu ile varsa disk hatalarını tamir etmeyi deneyebilirsiniz. HD Tune'da error scan bölümünden uzun tarama (quick scan seçili olmayacak) yaptırdığınızda kırmızı kutular çıkarsa o disk bir daha güvenilir hale gelmez.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.