Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
7
Cevap
0
Tıklama
7
Öne Çıkarma
HBO dizisi The Last of Us'tan Joel'un olduğu set görselleri paylaşıldı

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
2 hafta (6557 mesaj)PlayStation'ın sevilen oyunlarından olan The Last of Us'ın bildiğiniz gibi bir dizisi geliyor. Çekimleri şu anda devam eden diziden de yeni set görselleri paylaşıldı.Ayrıca Bkz.Xbox Series X'ten alınan Forza Horizon 5 görselleri paylaşıldı: Tek kelimeyle harikalarGörsellere baktığımızda bulanık da olsa Joel'i, yani Pedro Pascal'ı görebiliyoruz. Daha önce paylaşılan resmi görseldeki gibi oyundakine yakın bir tarz sahip olduğu net bir şekilde belli. Diğer görsellerde ise setten alınan görselleri görebiliyoruz. Bahsi geçen görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.Dizinin yapımcılığını ve senaristliğini, Naughty Dog'un kreatif direktörü Neil Druckmann ve Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin birlikte üstlenecek. Dizinin müziklerini ise oyunun da müziklerini yapan Gustavo Santaolalla yapacak. Dizi, HBO'da yayınlanacak.Dizinin şu ana kadar belli olan oyuncu kadrosu şöyle: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Merle Dandridge (Marlene),Anna Torv (Tess), Nico Parker (Sarah), Jeffrey Pierce (Perry), Con O'Neill (Bill) ve Murray Bartlett (Frank).


Kaynak:https://www.gamesradar.com/the-last-of-us-series-set-photo-joel-pedro-pascal/

 Haberi Portalda Gör


M MarionCobretti
2 hafta (607 mesaj)
bu görsel oyundan değil mi? film setinden görsele hiç benzemiyor.Bu mesaja 2 cevap geldi.

F Frxeon
2 hafta (8 mesaj)
Alttaki fotolar gerçek, üstteki oyundan zaten.

Bu mesajda bahsedilenler: @MarionCobretti

L liaratsoni
2 hafta (2227 mesaj)
Bu adam zaten joel değil mi sanki joel'in kim olduğu belli değildi de 2mp'lik fotodan aaa bu adam oynayacakmış mı diyeceğiz. Başrol olarak sete gelmiş işte, bu nasıl haber.
V vozy
2 hafta (179 mesaj)
Cidden resimleri ayırt edemiyor musun, demek ki iyi iş çıkarmışlar:D

Bu mesajda bahsedilenler: @MarionCobretti

R RazorXmia
2 hafta (186 mesaj)
Çıksında bakalım. oyunu gibi sarar umarım.
F Fairy Tail
2 hafta (2681 mesaj)
Ellie seçimi hala aklımdan çıkmıyor arkadaş. Niye böyle bir oyuncu seçimi yaptınız, Ellie rolüne daha iyi gidecek bir genç kadın oyuncu bulamadınız mı diye sorguluyorum sürekli kafamda.. Her türlü izleyeceğiniz o ayrı fakat şuanki oyuncu kadrosundan hiç memnun değilim.
Z Zuko
2 hafta (5502 mesaj)
Arabalardaki dallar cok siritiyor, uzerine atilmis gibi duruyor orada bitmis gibi degil.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.