Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hazırlıkta ekstra dil öğrenebiliyor muyuz ?
R
2 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

İngilizce hazırlık okurken üniversiteden ek olarak başka bir dil için de hazırlık dersleri alabiliyor muyuz öyle bi imkan var mı ?< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

önce bi hazırlıgı atla da reis ondan sonra bakarsın o işe
Yoruma Git
Penanggalan - 2 yıl +5
P
2 yıl
Yarbay

önce bi hazırlıgı atla da reis ondan sonra bakarsın o işe


Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
2 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Hocam hazırlığı geçebilecek kadar ingilizce biliyorum aslında ama yine de hazırlık okumak istiyorum, o yüzden ingilizcemi geliştirirken bi yandan başka bir dilin dersini alabilir miyim diye merak ediyorum< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Penanggalan
P
2 yıl
Yarbay

yanlış anlamayın sizi kücümsemek amacıyla vb demiyorum ama hazırlığı geçecek kadar bildiğinizin kanıtı nedir ? Yani yurt dısında mı yasadınız anadiliniz gibi mi ? Ya da resmi belgeleriniz mi var ? (Çoğu okul kabul etmiyor o ayrı konu) Çünkü çoğu kişi böyle gidip sonra patlıyor.

Ek olarak başka bir dil için hazırlık yok. Sadece üniye başlayınca seçmeli dersler olarak geniş yelpazede dersleri olan okullar var. Özyeğinde mesela çince vardı.
Bu mesajda bahsedilenler: @Reisilil
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.