Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
275
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Hazine (2022)
R
2 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Canbert Yerguz’un yönetmen koltuğundan oturduğu BKM imzalı ‘Hazine’nin oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum, Şükran Ovalı, Serkan Keskin, Aslıhan Gürbüz, Gürhan Altundaş ve Hasibe Eren yer alıyor.Çekimleri geçen yıl Nevşehir’de gerçekleşen Hazine, mizahın sınırlarını genişleten kara komik türündeki hikayesiyle 4 Kasım’da vizyona girecek.Filmin hikayesi tanıtım bülteninde şöyle özetleniyor:

“Annesini defnetmek için yıllar sonra doğup büyüdüğü kasabasına dönen devlet memuru Mesut (Çağlar Çorumlu), annesine karşı son görevini yerine getirmek ve bir an önce İstanbul’a dönerek yarım bıraktığı gönül meselesini tamamlamak ister. Ama işler umduğu gibi gitmez. Mesut’un memleketinde planladığından daha fazla kalması gerekecektir. Bu esnada kardeşi Musa (Boran Kuzum) yüzünden katıldığı bir define kazısı sırasında yaşanan olayların tam ortasında kalan Mesut’un içine düştüğü talihsizlikler zinciri kara komik bir maceraya dönüşür.”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reaper87 -- 7 Ekim 2022; 21:48:10 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @burak jr
L
2 yıl
Yarbay

R
geçen yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

*4 Kasımda Vizyonda...< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @lawministration
R
geçen yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Teaser Geldi...

https://www.youtube.com/watch?v=5hGpJvAUSAk&feature=youtu.be< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.