Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
27
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hayallerinizdeki yaşam Sakarya – Karasu'da gerçeğe dönüşüyor.

_ _yusufaydin_ Konu Sahibi
4 yıl (738 mesaj)
Sakarya’nın yatırım bölgesi Karasu, Karadeniz’in parlayan yıldızı.

İstanbul ile 200 km'lik bir mesafeye sahip olan Karasu’ya ulaşım kolaylaşıyor, yatırımlar üst üste geliyor ve karasu evleri kazandırıyor.
3. köprünün açılışı ile birlikte Karasu'dan geçen Kuzey Marmara Otobanı direkt bağlantı yolu, bu şirin sahil kesimine mesafeyi 1 saate düşürüyor.

Karasu satılık yazlık alanında geliştirilen projeler, tek tek lüks yaşam alanlarına dönüşüyor, ve karasuda yazlık her bütçeye uygun ödeme koşulları ile sizlerin beğenisine sunuluyor.
Güzel bir sahil beldesine yerleşeyim hayali kuranların her daim en akılcı seçimi Karasu evleri oluyor.

Gerek tatil gerek yatırım!

Hangi açıda bakarsanız bakın karasu satılık yazlık bir ayrıcalık ve akılcılıktır.

Karasu Satılık Yazlık projeleri, İstanbul'da gördüğünüz lüks yaşamı sizlere daha uygun fiyata sunuyor.

Karasu evleri projelerimiz havuzlu – 24 saat kameralı ve personelli güvenliği olan, ve merkezi konumlarda olmakla birlikte, her yönü ile kaliteli bir yaşamı sizlere sunuyor.

Ekşioğlu İnşaat karasu satılık daire konusunda uzman bir firma olarak, 50. projeyide aşmak üzere.

Karasu Limanı ve ilçeye çıkan güzergahlara döşenen ulaşım ağları ile birlikte bölge büyük bir transit ticaret yolunun en sıcak noktası olacak!

Doğu blokunun dahi gözü karasu limanın da iken bu bölgede karasu satılık yazlık projelerinin yerleşik hayata hazır olduğuna da değinelim.

Siz bakmayın karasuda satılık yazlık denildiğine!

Bölgede marka haline gelen karasu evleri kışında oturuma hazır bir şekilde dizayn edilmiştir.

Ekşioğlu City, İlksan Evleri, Yeşil Vadi 1, Yeşil Vadi 2, Yeşil Vadi 3, Gardenia Evleri projelerinin ardında bulunan Ekşioğlu İnşaat’ın karasuda daire seçeneklerini görmek için,http://www.karasusatilikyazlik.gen.tr adresinden her zaman araştırma yapabilirsiniz.

Melen Çayı - Maden Deresi - Acarlar Longozu ve 28 kmlik doğal kristal kum plaj, muhteşem bir tatil için sizleri bekliyor.

10 bin peşin hemen taşın kampanyası ile...

Üstelik elden senet 24 ay taksitle – faiz yok – vade farkı yok!

Sizlerde eğer karasu evleri yazlık daire projelerini görmek için, ücretsiz servisler ile haftasonları düzenlediğimiz turlarımıza katılmak isterseniz bizleri hemen arayın.

►0212 909 48 90 / ►0544 569 31 68DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.