Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hattımı İnternet Üzerinden Turkcell'e taşıma süresi ne kadar?

H Hakanizm Konu Sahibi
2 yıl (1332 mesaj)
Formu doldurdum gönderdim.
Bugün gelirler mi?
Ne kadar sürüyor gelmeleri?
T Teyit
2 yıl (2120 mesaj)
Yaklaşık 2 gün geç oluyor. 5 günde geçiş olur sanırım. Bazen 10 günü bulduğuna dair yazılar var. Burada süre senin formu göndermenden itibaren başlamıyor,kuryenin geldiği imzanı aldığı günü saati dikkate alarak söylüyorum. Formu doldurman geçiş işlemi başvurusu alındı anlamına gelmiyor. Süreç kuryenin vereceği evraklara imza atınca başlar.
Şimdi seni Turkcell arayacak,son kez onay alacak.
Sonra kuryeye adresini verecek. Kurye seni sıraya koyup gelecek. Kurye senden aldığı evrakları merkeze getirecek. Merkezi kurye, Turkcell'in ilgili birimine o günkü evrakları verecek. Turkcell evrakları inceleyip eksik yoksa sisteme girecek. Diğer operatör cevap verecek falan fıstık.
Online başvuru ile hat taşınacaksa 5 ve 7 gün göze alınmalı.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


H Hakanizm Konu Sahibi
2 yıl (1332 mesaj)
Sarı Günler paketi 59 tl 15gb

alacağım. İnternetten taşımanın tek avantajı 2+2+2+2 = 4 ay / 8gb hediyesi olması sanırım.
S SPeaky
2 yıl (1036 mesaj)
Ben pazar akşam saat 10 gibi yaptım bugün çarşamba saat 11 hala gelen giden yok aradığımda en geç yarın onaylanması gerekiyor diyolar bana hala gelen giden bir kurye yok.O gelecek de sonra tekrar evraklar geri gidecek onaylanacak falan filan derken benimki 8-9 gün sürmüş olacak toplam


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M mutalvarol
2 yıl (850 mesaj)
Ne gerek var bu kadar beklemeye hiç mi çarşıya dışarı gitmiyoruz yol üstünde iki dakika işlemleri yapın geçin< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @SPeaky

H Hakanizm Konu Sahibi
2 yıl (1332 mesaj)
Dediğim gibi 4 ay boyunca aylık 2'şer GB internet için başvurdum. Bir de aynı gün arar gelirler zannettim.

Ama gelen sms'teki takip sorgu numarası hatalı/yok diyor. Onları bu kadar beklemem. Bu akşam gidip başvuracağım. Herhalde aramadan gelmezler bana. Aradıklarında bu saatten sonra bir anlamı yok gelmeyin diyecem.
Bu mesajda bahsedilenler: @mutalvarol

H Hakanizm Konu Sahibi
2 yıl (1332 mesaj)
vodafone 'da 7gb 27 tl idi. Ona geçtim. Paketleri de ideal.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.