Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hatay-Muğla Güzergah Önerisi

A Antocio Konu Sahibi
2 yıl (2289 mesaj)
Merhaba,

Hatay'dan Muğla'ya aracım ile gitmek içi güzergah önerisi arıyorum. Gizli buzlanma ve kar riskinin olmaması için Akdeniz üzerinden bir rota çizmek mantıklı olur mu? Otobüsler genelde Konya otoyolu üzerinden gidiyorlar. Tek başıma olacağım ve gerekirse bir gün dinlenmeli bir şekilde gidebilirim.
E erdoganb
2 yıl (646 mesaj)
Anamur kısmında sıkılmazsan sahil şeridi iyi olur. Bol manzaralı.
Yok viraj sevmiyorsan konya üzeri daha mantıklı. Dümdüz yoldan da sıkılmak var.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Y yigit+
2 yıl (3359 mesaj)
Bir video var “konya yolundayım konya yolunda”

Eğer sahilden gidersen bekleyenler aradıkça psikolojin o hale gelir.

Konya yolundan gitmek şart.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

A Antocio Konu Sahibi
2 yıl (2289 mesaj)
Oradaki yol bayağı virajlara sahipmiş, açıkçası düz yolda tek gitmek bana bir tık daha güvenli geliyor. Konya'da konaklayarak gidebilirim diye düşünüyorum ama otoyoldan şehir merkezine gitmek bana zaman kaybettirir mi emin değilim.
Bu mesajda bahsedilenler: @yigit+

A aksinaletinsan
2 yıl (2827 mesaj)
antalya mugla arasında kıyı şeridi yol yok. Yükseklerden gidiliyor. Zaman probleminiz yoksa geze geze kıyıdan yavaş yavaş gidin. Kemer fasalis olimpos...< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.