Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
24
Cevap
77
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Hangi SC oyununa başlamalıyım ya da başlamalı mıyım? (2. sayfa)
C
4 yıl
Yüzbaşı

''cevap verememek'' kısmını kabullendin yani? peki.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Rest Calm
G
4 yıl
Yüzbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: can_celik

''cevap verememek'' kısmını kabullendin yani? peki.
Önceki mesajı atan ben değilim.
"G" de büyük. "P" de büyük.


Bu mesaja 2 cevap geldi.
C
4 yıl
Yüzbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Önceki mesajı atan ben değilim.
"G" de büyük. "P" de büyük.

Alıntıları Göster
önceki mesajı atan kişinin sen olduğunu söyleyen olmadı. dediğimin içeriğine karşı cevap veremeyen birinden dahi anlamına gelen -de/da ları ayıramamasını görmek şaşırtmamıştı. sen de capslock a sarınca anlamış bulunuyorum ki sen de oyun içeriğine yönelik söylediklerime karşı cevap veremiyorsun bu arada, caps kullanmamak -de'leri bitişik yazmak gibi anlamsal bir hataya sebep olmuyor. arada bi blizzard'ın elemanının bi yerinden uydurduğu yaratıkları savaştırmayı bırakıp türkçe öğrenmelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can_celik -- 30 Kasım 2018; 1:19:11 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
A
4 yıl
Yüzbaşı

Kardes sana tek bir sey diyecegim. Sanal oyunlarin gercek dünyayla ayni olma zorunlulugu yok. Hadi simdi cs go oynamaya devam et sen aslan komando.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @can_celik
Q
4 yıl
Binbaşı

Starcraft 2 oyununun tek bir günahı var; grafik gücü gerektirmemesine, onboardların bile yeterli geldiği bir oyun olmasına rağmen, sli-cf gibi Allah ne verdiyse desteklerken, matematiksel işlem gücüne dayanan bir oyun olmasına rağmen CPUların tek çekirdeğini kullanması. i3 8350k, i7 8700'den daha iyi performans veriyor bu oyunda. Hoş, böyle 8*500 üniteli oynayınca, tek çekirdekte yeterli hızda işlemci olmadığı için power point sunusu tadında oynanıyor. Hele de manyağın biri 4-4-4-4 şeklinde harita modlamış, 4,7 ghzlik işlemci çekirdeği, daha oyunun başında havlu atıyor.

Bunun dışındaki eleştirileri, "kafam basmıyor." olarak okuyup geçiyorum.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.