Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
430
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hangi kamp sandalyesini önerirsiniz?
D
11 ay
Yarbay
Konu Sahibi

Kol dayaması olmayan ama sırtı kapalı, hafif uzanılabilecek bir sandalye mi?
https://www.koctas.com.tr/koctas-plus-deluks-kamp-sandalyesi-ekru/p/2000034642

kol dayaması olan dik oturulacak olan bir sandalye mi?

https://www.decathlon.com.tr/p/katlanir-kamp-sandalyesi-basic/_/R-p-13372?mc=8573880&c=MAV%C4%B0_TURKUAZ


hem dayanıklılık hem ergonomi için soruyorum. beni endişelendiren kol dayama desteği değil. oturma şekli, sırtı desteklemesi ve kumaş dayanıklılığı.

plajda kullanacağımV
11 ay
Binbaşı

Ürünü pazartesi sabahı sipariş ettim, bugün elime ulaştı. Elde taşımak için ağır olduğunu düşünüyorum bu yüzden evde bulduğum bir aparatı omuzda taşımak için taktım, güzel oldu.

Koltuğu kısa bir süre deneyimledim gayet iyi ve sağlam duruyor. 2 Eylül'den sonra da uzun kullanım deneyimi paylaşırım. Rengi web sitesinde çok kötü gözükmesine rağmen gerçekte gayet iyi duruyor.

Kurulumda demir bacaklar kendi kendine açılıp yerine oturuyor. Son ayak biraz zorluyor, bacaklardan birini gevşetip son kısmı öyle takmak gerekiyor. Kurulum gerektirmesi bir eksi ancak decathlondaki sandalyeye göre artısı 90 dereceye zorlamaması, sırtı doldurması ve sırtı güzel yaslamak olabilir.

Ürün sepette 509 liradan 433 liraya düştü, ziraat bankasında 30+20 TL bankkart lira ile 383 liraya geldi.

< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

C
10 ay
Yarbay

3 tane Decatlonh sandalyem var.
Çok dik olduğu için bir süre sonra sırtta ağı yapıyor

Yenisini almaktansa idare ediyorum: Bir daha sandalye alırsam arkası biraz eğik olan bu üründen alırım


Bu mesaja 1 cevap geldi.
V
10 ay
Binbaşı

Ürünle ilgili güncelleme yapayım. Yaklaşık 13 gün boyunca kullandım. Ayağındaki pabuçlardan birisi kayboldu. Taşıma kılıfı nedense çabuk yıprandı.

Onun dışında ürünün kullanımı ve kurulumu çok rahat. Sadece ilk iki kurulumda kılıfı iskelete yerleştirirken zorlandım, ondan sonra kumaş rahatça girdi. 2 saat kadar oturduğum da oldu ancak herhangi bir rahatsızlık vermedi, tek eksiği kol dayama kısmı olmaması ama onun da eksikliğini hissetmedim.

Decathlondaki modeli de birkaç dakika deneme fırsatı buldum, rahatlıkları ilk aşamada benzer ancak uzun süreli oturmada arkadaşın dediği gibi rahatsızlık verebilir.

Koçtaş'taki ürün kılıfla birlikte 500 lira iken decathlondaki ürün 600 lira, 100 lira da kılıfa vermeniz gerekiyor. Arada 200 lira fark var.

İkisini kıyaslayacak olursam ben Koçtaştaki ürünü tercih ederdim< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @cosef
Y
8 ay
Er

Koçtaş ürününü kullanıyorum.

Daha rahat ve konforlu ancak ayak bağlantı sistemi sebebi ile kamp gibi engebeli arazilerde güven vermiyor.

Burada karar verirken kullanacağınız yeri de dikkate almakta fayda var. Sahilde otururken kullanmak içinse koçtaş ancak kamp, engebeli arazi ya da yüksek kilo gibi durumlar söz konusu ise dik modelli ve çapraz bağlantılı sandalyeler öne çıkıyorDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.