Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hamileliğiniz Owlet Band’a emanet

E
ekrem71
3 ay (23446 mesaj)


Hamilelik süreci özellikle bayanlar için çok hassas takip edilmesi gereken bir süreç olarak görülüyor. Farklı üreticiler de yardımcı olmak açısından hamilelik sürecini takip edebilecek çözümler ortaya koyuyor. Owlet Band bunlardan birisi.


 


Owlet Band özellikleri ve fiyatı


 


Hamile kadınların bel ve karın kısmını tamamen saran Owlet Band pasif EKG teknolojisini kullanıyor. Bel ve karın bölgesindeki küçük plastik sensörler sürekli olarak bebeği takip ediyor. Nabız ve tekmeler kontrol edilirken annenin de kasılmaları ve uyku pozisyonları takip ediliyor.


 


Ayrıca Bkz.Orbi kaskı 5G ile bağlantı kuracak

24 haftadan itibaren kullanılabilen cihazın üzerindeki küçük parça Bluetooth ile akıllı telefonlarınıza bağlanıyor ve uygulamada tüm verileri grafik olarak görebiliyorsunuz. Ayrıca bebeğin kalp atışlarını da dinleme imkânınız oluyor.


 


Üreticiler hamilelik bandının ayrıca bebeğin gelişimi ile ilgili sürekli veri topladığı için bilimsel araştırmalarda da önemli bir kaynak haline geleceğini ifade ediyor. Owlet Band çözümü 300$ civarında bir fiyat etiketi ile satılacak.


 Özellikle bayanlar için ???
Yoruma Git
serdok - 3 ay +4

B
buraxus
3 ay (226 mesaj)
Biz yeterince radyasyon yedik verin azcık da çocuk yesin
S
serdok
3 ay (11 mesaj)
Özellikle bayanlar için ???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


B
bortecine09
3 ay (512 mesaj)
Radyasyon konusunda çok detaylı bilgi verilmeli bu ürün hakkında. Eğer bir sorun teşkil etmiyorsa çok hoş. Kullanılabilir. Benim ilgimi çekti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


D
Denorath
3 ay (601 mesaj)
Dehşet satar &#128077;

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


D
Denorath
3 ay (601 mesaj)
Dehşet satar..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


D
DH Misafiri
3 ay (56692 mesaj)
Bu üründe radyosyon kullanılmıyor. Amfi teknolojisi gibi. Doktor kontrollerinde kullanılan ultrasonun kalp atışlarını güçlendirerek duyabilecek hale getirmes ile aynı sistemde çalışıyor. Küçük kalp titreşimi ve seslerini güçlendirerek takip ediyor. Ve bellirli aralıklarla aldığı örneklemeyi bluetooth ile telefona aktarıyor. Uygulama bu veri ile grafiğe dökerek size gösteriyor. Çok güzel daha erken çıksa hemen alırdım.
E
El-Kira
geçen ay (225 mesaj)
300 dolar çok para.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >