Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Halıdaki Çamur Lekesi Nasıl Temizlenir ?

Ç Çorum Oto Çekici Konu Sahibi
4 ay (4 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >


Halıdaki Çamur Lekesi
Halılarınıza çok çeşitli nedenler dolayı çamur bulaşmış olabilir. Çocukların getirdiği çamurlar, bağ bahçe işleri sonrası bulaşan çamurlar gibi halınızda istemediğiniz çamur lekeleri oluşmuşsa Halıdaki Çamur Lekesi Nasıl Temizlenir ? isimli yazımız size temizleme noktasında yol gösterecektir.
Malzemeler
  • Beyaz Sabun
  • Beyaz Sirke
  • Sofra Tuzu
  • Yemek Kaşığı
  • Elbise Fırçası
Uygulama
  • Çamur Lekesi bulaşıcı bir leke olduğundan dolayı temizleme esnasında lekenin dağılamamasına özen gösterin.
  • Çamur olan bölgeye sofra tuzunu dökün ve 15 dakika bekleyin. Elektrikli süpürge yardımıyla tuzu ve çamuru temizleyin.
  • Beyaz sabunu ıslatın ve lekeli bölgeye ovalayarak uygulayın. Daha sonra lif ve temiz su yardımı ile lekeli bölgeyi ovalayarak temizleyin. Temizleme işlemi esnasında lekeyi dıştan içe olacak şekilde temizleyin bu sayede lekeyi diğer temiz bölgelere dağıtmamış olacaksınız.
  • Beyaz sirkeyi son aşamada lekeli bölgeye dökün ve tekrar lif yardımıyla ovalayarak temizleyin. Lekenin kaybolduğunu göreceksiniz.
Halı Yıkama Daha Avantajlı
Halılarınıza bulaşan çamur lekelerini evde pratik verdiğimiz yöntemle temizleyebilirsiniz. Bunun için zamanınız yoksa ve zahmete girmek istemiyorsanız. Halılarınızı Çorum Star Halı Yıkama olarak bıcı bıcı yıkıyoruz. Zümrüt parlaklığına gelen halılarınızı nasıl yıkadığımızı Çorum Halı Yıkama web sayfamızı ziyaret ederek görebilirsiniz. 
Halılarınızı el değmeden yıkama teknolojisini kullanarak yıkıyoruz. %100 temiz halı yıkama sistemimiz ile halılarınız tek tek yıkanıyor. Çorum Halı Yıkama özel kurutma odalarımız sayesinde halılar nemli kalmıyor ve her zaman ilk gün ki gibi güzel kokusuyla kalıyor.
Halı yıkama videolarımız için Youtube Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Halıdaki Çamur Lekesi Nasıl Temizlenir ? isimli yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.


< Resime gitmek için tıklayın >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.