Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
41
Cevap
2760
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Hakem Heyeti ''Karara Bağlandı'' ? (3. sayfa)

B berk70
6 ay (1155 mesaj)
5 sene geçmesine rağmen ilk konudan hala aynı şekilde karara bağlandı yazıyor ve internette gözükmüyor zaten aylar sürüyor thh kararları çıktığında karşı tarafa tebligat ya da e tebligat gitsin ama bizim önceden onaylayıp e mail sms olarak bilgi alsak internetten kararı görebilsek keşke

5 senede gelişme yok thhde tüketicinin yararına olan tek yerde

Buarada karşı tarafa tebligat gitmeden siz de bir şey yapamıyorsunuz normalde e-tebligat sistemi geldi hızlı ama herhalde bu şirketler yavaş kullanıyor nasıl olsa süreç tebligattan sonra başlıyor diye

"KARARA BAĞLANDI" ifadesi, başvurunun Tüketici Hakem Heyeti tarafından kararı bağlandığını ifade eder. Ancak, başvurunun "KARARA BAĞLANDI" olarak görünmesi, kararın ilgili taraflara tebliğ edildiği anlamına gelmez. Mevzuat gereği resmi tebligatın tarafınıza yapılmasını beklemeniz gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk70 -- 11 Kasım 2021; 6:18:49 >


M metinmentes
2 ay (5 mesaj)
Konuyu hortlatayım biraz. Bende Türkcell Süperonline şirketini şikayet ettim. Çünkü telefon ile görüşerek satın aldığım ev internetini, telefonda görüşürken 10 upload / 100 download olarak görüştüğümüz halde bana imzalatılan sözleşmede 4 / 100 olduğunu farkettim.

Başvuru tarihi: 18.02.2022
Savunması İstendi: 21.02.2022
Savunması Geldi: 21.03.2022

yukarıda okuduklarıma göre 6 aydan aşağı karara bağlanması mümkün görünmüyor. Karara bağlanırsa, kararla birlikte buraya yazarım.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.