Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
207
Tıklama
0
Öne Çıkarma
hakem çok iyiydi.

V
Venüsdeki Limon Ağaci Konu Sahibi
3 yıl (454 mesaj)
Valla çok adaletli harika bi maç yönetti adam.Lens'in pozisyonu penaltı gibiydi.Ama harbiden çok iyi yönetti.Böyle hakemler oldukça maçlar daha zevkli oluyor.
Yoruma Git
Ölüyen Yürüler - 3 yıl +5

Ö
Ölüyen Yürüler
3 yıl (876 mesaj)
Lens'in pozisyonu penaltı gibiydi.Ama harbiden çok iyi yönetti.Böyle hakemler oldukça maçlar daha zevkli oluyor.
V
Vict0ry
3 yıl (4125 mesaj)
aslında şu hakemleri kaldırsan halı saha oynar gibi oynasa futbolcular daha adeletli maç olur. Hakemler içine ediyor maçın her zaman. 10 metre önünde ki pozisyonu bazen sırf eyyam yapmak için vermiyorlar içine ediyorlar her şeyin.
S
sKjaer
3 yıl (779 mesaj)
Yenilsek herkes 2 penaltımız verilmedi diye ağlardı, şahsen hakemler bariz taraf tutmadığı sürece hakem hataları olabildiğince göz ardı edilmeli, hep algı hep algı zevk alamıyorum, yenilince efendi gibi kabul etmek lazım.
B
Basteryus
3 yıl (3022 mesaj)
Taraftar sürekli her pozisyona itiraz etti ama yemedi hakem.
P
Patavatlı
3 yıl (253 mesaj)
Futbolun maçlarında hakem yorumuna ve görüşüne bırakılan çok posizyon oluyor. Kurallarda bazı esneklikler var, hakemler doğrudan skora etki ediyor ama "kuralı öyle yorumladı" diye yaptırım uygulanamıyor. Misal basketbol bu konuda daha net, 2'li mücadeleler futboldan çok daha fazla ama hakem hatası futboldaki gibi çok sık karşılaşılan bir durum değil.

Futbol maçlarında da ya bir hakem komitesi koyacaklar önlerinde 3-5 monitör olacak, yada kurallar çok net olacak maçı izleyen herkesin kendi görüşü olacak.

Ama UEFA ve FIFA futbolun böyle hakem hatalarıyla daha güzel, heyecanlı ve doğal olduğunu söylüyor.
M
megusta13
3 yıl (1 mesaj)
Şerefli yönetti şdksf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.