Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
56
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Haftanın Her günü 1 sinema bileti alana 1 bedava!
İlan Türü : #Satılık
Operatör : #Vodafone
Etkinlik : #Cinemaximum #Gösteri #Biletix #Cinema Pink

R
rLzApex Konu Sahibi
4 yıl (1476 mesaj)
LÜTFEN AŞAĞIDAKİ DETAYLARI OKUYUN! ONDAN SONRA ÖZEL MESAJ GÖNDERİN.

Vodafone Red Sinema kampanyası 31.03.2016 tarihine kadar “Vodafone Red Sinema Kampanyasına” dahil olan şehirlerde ve sinemalarda haftanın her günü geçerlidir. Anlaşmalı sinema listesi http://www.vodafone.com.tr/Red/red-sinema-kampanyasi.php


Kampanya kapsamında kampanya günlerinde anlaşmalı sinemalardaki tüm salon, film ve seanslarda, söz konusu film ve seans için anlaşmalı sinema tarafından açıklanan ücret karşılığında bir bilet satın aldığınızda, ikinci bilet anında ücretsiz olarak verilecektir.
Kampanya dahilinde aldığınız şifreler tek kullanımlıktır, kullanmadığınız şifreler bir hafta sonunda geçerliliğini yitirir.


Kampanya onay slibinizi gişe görevlisine vererek 1 (bir) sinema bileti ücreti karşılığında 2 (iki) sinema bileti alabilirsiniz. Sinema bileti, anlaşmalı sinemaların gişelerindeki mevcut ödeme yöntemleri kullanılarak satın alınabilir.


Ödeme enpara veya garanti
Fiyat 9,99 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
    Bu başlık altında yer alan tüm ilanlar; 1 İlana Git 01 Ocak 0001 12:00
1
1Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 0 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 0 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satıldı

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Öne Çıkar 0 oy


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.