Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
913
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Güvenlik kamerası tavsiye? Hırsızlık durumu.
M
3 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Arkadaşlar selamlar.

İş yerimde bir hırsızlık durumu oldu. Daha önce 4 kameralı dvr cihazım vardı ama bozulunca yenilemek yerine Xiaomi Smart Home 360'lardan alıp önemli tek bir yere koydum.

Bir ara cihazda bağlantı koptu o günlerde ben de yeniden kurulum yapmamıştım.

2 gece önce iş yerime hırsız girdi. Muhtemelen tanıdık çünkü kapılar kilitli, camlar kilitli. Anahtarla girip, çıkarken kilitlemiş. Ufak bir miktar para ve bu kamerayı götürmüş.

Telefonumda kurulum olmadığı için izleyemedim.

Yine bu tarz uygun fiyatlara kamera almak istiyorum ama örneğin hırsız kamerayı alıp götürdüğü zaman bile uzaktan telefondan almış olduğu kayıtları izleyebileceğim bir cihaz istiyorum.

Nasıl bir kamera almalıyım ?A
3 yıl
Yüzbaşı

Ayarladınız mı bilmiyorum ama benim önerim aynı cihazlardan alıp NAS depolama sistemini aktif etmek olurdu. Nasıl yapılıyor bilmiyorum ama kameranız destekliyorsa ve modeminiz de uygunsa, kamera üzerindeki karta kaydederken aynı anda modeme takacağınız bir usb belleğe de kaydediyor. Böylelikle kimmiş anlayıp ona göre hareket edebilirsiniz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.