Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
14
Cevap
2210
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Gururluyuz Güçlüyüz ANKARAGÜÇLÜYÜZ..

L Legend1910 Konu Sahibi
9 yıl (95 mesaj)


Yukarıdaki resimde de görüldüğü üzere 51 Yıllık Türkiye 1.lig tarihinde (Şimdiki adı Süper lig) 46.Sezondur yer almaktaydık, taki BüyükşehirBelediye Başkanımız Sn: İ.Melih Gökçeğin Ankaragücü'nü "Şampiyon olamayan tek başkent ANKARA" ve bu takımı şampiyon yapıcam parolasıyla yola çıkartarak 100 milyon(eski parayla 100 trilyon) borca sokarak bırakıp gitmesinden sonra..

Konunun açılmasından sonra pravakatör arkadaşlarımız konuyu karıştırcağına eminim lütfen mümkün olduğu kadar seviyeli yorumlar yapalım zaten içinde bulunduğumuz durum bizleri yeteri kadar üzüyor.. İnanın Bankasya liginde mücadele edicek olmayabile kendimizi alıştırabilmiş değiliz ve büyük bir olasılıkla düşünmesekte burda bile kalıcı olamayacağız.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >Bizlere destek olan,olmayan Herkese Teşekekkür ederiz
D Dik Otur
9 yıl (3175 mesaj)
Kenan Evren olmasaydı 46 sene de zor olacaktı ama neyse.. Kardeşi yanındayken 400 km uzakta arayan takımdır Ankaragücü. Hiç sevmedim sevmem de.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

L Legend1910 Konu Sahibi
9 yıl (95 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

Kenan Evren olmasaydı 46 sene de zor olacaktı ama neyse.. Kardeşi yanındayken 400 km uzakta arayan takımdır Ankaragücü. Hiç sevmedim sevmem de.

Goodgateway mademki gençlerbirlik'lisin o zaman iyi bilirsin ki Kayseride,Bursada ve Antalya'da oynana Kupa maçlarınızın hepsinde yanınızda oldu bu taraftar ama 10 ama 50 ama 100..

Ayrıca olayı Kenan Evrene bağlamışsın bizim Türkiye Kupası aldığımız sene Feneri,Galatasarayı yenerek finale çıkmış Trabzonsporu Başbakanlık kupasında yenmişizdir.
Yani o sene yasa ile çıkamasaydık alnımızı akı ile ertesi sene çok kolay çıkabilirdik. Bizi seversin sevmezsin ama kabul etmelisin ki Ankara'da tek büyük Ankaragücü'dür.
P Pablo Escobar
9 yıl (415 mesaj)
Vallaha kardeş Ankara'da en büyük tartışmalarına girmek istemiyorum ama Ankara'da en büyük Gençlerbirliğidir başarı bakımından bakarsak haa ama taraftar olarak Gecekondu şuanda bile çoğu taraftar grubunun suyunu sıkar orası ayrı.Özet olarak Ankara'da en büyük yok Ankara EN BÜYÜK var.Ankarasporumuz'da Bank asya'da başlıcak bu sezon hayırlısı seneye birlikte lige yükselmeniz dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Escobar -- 25 Ağustos 2012; 0:33:36 >


L Lucifer
9 yıl (4249 mesaj)
Üzücü...
G GreenWhite.
9 yıl (1812 mesaj)
Selam olsun Ankara'nın GÜCÜ'ne.
L Lossout
9 yıl (167 mesaj)
Başın öne eğilmesin aldırma BAŞKENT aldırma en büyük sen değilmisin aldırma BAŞKENT aldırma aldırma BAŞKENT aldırma BAŞKENT aldırma
K KSK_istayfa
9 yıl (1042 mesaj)
Bugün çok güzel karşıladık ağırladık sizde hassas davranarak gösterdiniz cevabınızı. Güzel oynuyor gençler sadece biraz tecrübesizlik. kadro oturdukça geçen seneki bucaspor tarzında can yakıcı bir takım olabilir.

başarılar.
T turkapc
9 yıl (415 mesaj)
Az Kaldı Bütün Dertler bitecek Ankaragücü İçin
T tarikkoca
8 yıl (11 mesaj)
amatöre doğru hızla gidiyoruz gökçeğin ve caydının korkusundan kimse takıma sahip çıkmıyor...
T TheLabarna
8 yıl (224 mesaj)
taraftara müstehak
A alihozzic
8 yıl (24 mesaj)
ankaragücü adanasporu 1.0 yenmiş vay be yılların ankaragücü iyi mücadele ediyo ama bu çırpınışların faydası olmicak maleseff
T tiviti
8 yıl (63 mesaj)
Sarı lacivert hep çile hep dert
N Nape
3 yıl (43 mesaj)
Selamın Aleyküm geri döndük :)< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


H Holograman
2 yıl (2 mesaj)
Baş tacısınız var olunDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.