Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
4132
Cevap
1421
Tıklama
28
Öne Çıkarma
Cevap: Günün Fırsatları Başladı! (207. sayfa)

İ itopya.com Konu Sahibi
2 ay (4 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: talhanruxs

GIGABYTE GeForce GTX 1660 Ti OC 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı 6917TL. Başlık yanıltıcı... 5 saat önce editlenen mesajda 4999TL yazıyor.
Ürünün 4999 TL tanımlı stok adeti tükendiği için sonrasında fiyatı değişmiştir.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

A Ada6161
2 ay (0 mesaj)
Başlık okul kampanyası, ama ne laptop var ne tablet. Daha çok gaming kampanyası olmuş sanirim


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A AtiMX4
2 ay (2572 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Ada6161

Başlık okul kampanyası, ama ne laptop var ne tablet. Daha çok gaming kampanyası olmuş sanirim
İşte kime kaktirirsam mantığı.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Y yukleniyor
2 ay (2691 mesaj)
gb 3070 8500 lira kampanyası ne zaman olur bidaha
L losthell
2 ay (3400 mesaj)
şu rog falchion için indirim bekliyoruz , 1099tl'den satılmıştı, herşey indirime girdi bu klavye girmedi henüz.
T The Time Lord
2 ay (2250 mesaj)
Efsane olan kısımlarını gören oldu mu?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


L Lj.23
2 ay (1536 mesaj)
Şöyle bir kablosuz gaming mouse için indirim yapsanız ya itopya bey. Pugio II düşmüş, 479 lira, 399'a incehesap sattı, üstüne 100 lira asus iade kampanyası vardı, 300 liraya geldi. Yok mu arttıran tadında bir indirim yapın da biz de alalım, pugio II olur, dark core pro olur, deathadder v2 pro olur, yapın bişeyler.
Bu mesajda bahsedilenler: @itopya.com

B byJuck
2 ay (4088 mesaj)
Razer BlackShark V2 indirimi bekliyorum< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


T turizmpsikoloğu
2 ay (900 mesaj)
selamlar... evde kullanım amaçlı, çocuk ödev yapsın vs, office programları kasmasın, birkaç sayfa youtube vs pencere açınca yamulmasın diye yeni bir laptop'a ihtiyacımız var..

yok ekran kartı bunun paylaşımlı, yok 4 gb ram yarın birgün yetersiz kalır, kasası plastik, hp'ye ben bi ısınamadım falan filan derken kafa allak bullak oldu..

amd ryzen'iydi, intel'iydi, nvidia vs vs .. yok 14 inçmiş bu..15,6 al..offf


hadi 5000-5500 e kadar çıkalım ama şöyle uzun süre götürecek bir tavsiye olur mu?.. bak şu ürün işte ne bileyim hem kasa olarak, hem harici ekran kartı bellek vs, 512 ssd, ne bileyim 8-12 ram hem de şu fiyata.. bak kaçırma, 3 gün sonra bin tl daha fiyatı düşecek ürünlerden değil bu diyeceğiniz bir ürün?

saygılar...selamlar...
Bu mesajda bahsedilenler: @itopya.com

A Arseyus
2 ay (260 mesaj)
Sayın İtopya Ram indirimleri ne zaman olacak?
A Arseyus
geçen ay (260 mesaj)
Bu hafta fiyatlar üzdü itopya.
X Xef1ONYX
geçen ay (3431 mesaj)
Tek gördüğüm

utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 17 Eylül 2021; 17:51:14 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


A Arseyus
geçen ay (260 mesaj)
Ram indirimleri ne zaman olacak dedik adamlar güzel ram indirimi yaptılar bu hafta teşekkür ederiz.
Sayın İtopya gelecek haftada fanlkar hava soğutmalar ile sıvı soğutmalarda da güzel ürünleri satışa koyarsanız çok mutlu oluruz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.