Bu konudaki kullanıcılar: 3 kayıtlı üye, 187 misafir, 109 mobil kullanıcı
185754
Cevap
1590128
Tıklama
1093
Öne Çıkarma
Cevap: 🔥 Dolar 15,91 - Euro 16,81 - Altın 942 | 20 MAYIS 🔥 (8608. sayfa)

P programmer_onur
4 ay (19278 mesaj)
Cem Uzan'ın dolar tahmini. Gerçekleşirse felaket olur.

Videoyu izlemek için tıklayınız< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


H hakanhan68
4 ay (796 mesaj)
ecevit gelince batmadı (zaten kaolisyon vardı ecevit bahçeli mesut ).önceki hükümetler anap çiller özellikle hataları nedeniyle oldu .

esasında krizden çıkaran da ecevit ve ortaklarıdır sıkı kurallar banka düzenlemeleri kemer sıkmalar AKP ye yaradı zaten onlarda devam ettirdiler hayır olmaz demediler

bize şimdi SİSTEM lazım ve HUKUK o yüzden umudum MANSUR YAVAŞ olur sistemi partilerle adaletli yönetir.zor olacak tabi toparlanmak yıllrca sürecek ama zararın neresinden dönersek kardır.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Cinscat

E Erzurum lu
4 ay (1063 mesaj)
İlçe belediyelerinin ekmek işine girmesine sevindim, ihtiyacı olan insanların en temel gıdası ekmek. Bu işi dolaylı yoldan yine Ekrem İmamoğlu yapmış oluyor Taklitler aslını yaşatır, aslından daha çok iş yapsa bile... Şair demiş zamanında: Hak kulundan intikamın yine abdiyle alır, Bilmeyen ilm-i ledünni anı kul yaptı sanır!

Otobüslerin yolda kalması olayı yine hükümetin İstanbul'a attığı kazık olarak görüyorum. Konya belediyesine 75 adet otobüs alımını onaylamış, İBB nin 300 otobüs alımını sürekli geri çeviriyordu. Bildiğim kadarıyla 160 tane alabildiler. Otobüsleri çok eskidi, ulaşıma zam yapmak mecburiyetinde kaldılar, bakım da kurtarmıyor olabilir, filonun yenilenmesi gerekiyor. Eski otobüs çok yakıyor maliyetler imkan vermiyordu kim bilir.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

R redferrari
4 ay (3368 mesaj)
Halk ekmek 125 olması millet ittifakının sayesinde oldu, ataturkun çok istediği çok partililigin sonucu ve demokrasiye millete büyük yararları var, akp sistemi tek parti padişahlık arzusundan faydalanmak, bunlarda öncelik kesinlikle Halkı ve kaynakları sömürmek, çok değişik işleri var IBAN isteyip Filistin'e Afganistan'a Suriye'ye Afrika'ya yardım gönderip, bunları padişah kadar etkili yapan halka bir ekmeği çok görmek, basit bedava olması gereken bir temel gıda ekmek siyasetin bütün ipliğini ortaya çıkardı, bu kadar güçlüdür ülkemizde ekmek, ki Ankara'da belediyenin bedava dağıtıgi ekmekleri kimse görmüyor daha,< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @mustifb

9 9600_G_T
4 ay (3358 mesaj)
yılan 13.55 oldu
R redferrari
4 ay (3368 mesaj)
Brent %3 düştüğü için benzine indirim gelmeyecek,< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


B BluePassenger Konu Sahibi
4 ay (1777 mesaj)
İnanın bana eğer bu ülkeyi 20 sene Erdoğan değilde Ecevit yönetseydi halk daha fakir olurdu ama kasa da para olurdu borç olmazdı. Yolsuzluk yok denecek kadar az olurdu. Ecevit dürüst adamdı kesesini düşünen biri değildi. Devleti borçlandırma yanlısı degildi. Erbakanda dürüst adamdı ben Tansu Çillerinde bi yolsuzluğunu hatırlamıyorum. İnanın bana hiç birinide sevmem.
Ecevit kaç kere başbakan oldu ama maalesef halk anlamadı. Halk hep cebini düşünüyor ve başada hep cebini düşünen birileri geliyor. Ne zaman düzgün biri aday olsa yada başa gelse bi sekilde indiriyorlar.
Az önce bi arkadaş uğur mumcu din ile insanları aldatıp devlete sızdıklarını anlatıyordu suikast yaptılar dedi. Gördüğünüz gibi birazcık kaleminiz ile dahi bunların sistemine çomak sokmaya kalksanız kaleminizi kırıyorlar. Muhsin Yazıcıoğlu neden öldürüldü.
Az öncede dediğim gibi küreselcilerin istemediği birini ülkenin başına getirmeyeceklerdir. Erdoğan al takke ver külah. Bi şekilde orta yolu buluyor. Tabi ki onunda sonu geldi. Çünkü deveyi hamuduyla götürdüler. Sanki artık işleri kontrol edemiyor gibi geliyor bana.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @hakanhan68

Y YOURMOVE
4 ay (3131 mesaj)
Doları daha ne kadar böyle sabit tutabilecekler?


Bu mesaja 2 cevap geldi.

M morpheus.00
4 ay (237 mesaj)
Altını olan yaya kaldı cidden< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ozbey08

M mustifb
4 ay (5662 mesaj)
Zaten maliyetlerin imkan vermesi mümkün değil ben kabul ediyorum, mazotun bu fiyata geldiği, otobüslerin her gün yollarda kaldığı bir ortamda maliyetin kurtarması imkansızdır. Ama ayıya dayı deme mantığı ile sonuna kadar sürdürmeleri gerekirdi diye düşünüyorum. Aslında filo da çok eski değil en eskisi 2011 yılına ait Mercedes'ler, 91'den 2011'e kadar Ikarus kullandığımız, 99-2004 yılına ait Mercedes'lerin hala yolda kalan otobüslerin kurtarmaya geldiği düşünülürse filo çok eski değil. Bu işin iyice araştırılması gerekiyor, ya sabotaj var ya da belediye ağır kandırılmış. Mesela bizdeki 2011 model Mercedes'ler Almanya'nın Berlin şehrinde en yaygın kullanılan otobüsmüş ve orada yaşayan kuzene göre yolda kalan otobüs sayısı ayda yılda birmiş. Ki en son ne zaman yolda kaldığını hatırlamıyor adam. Bizde daha bu sabah 20Ü numaralı körüklü Mercedes yolda kaldı. 2004 model Mercedes ile otobüsün içinde üşüyerek devam ettik.

Ve bu otobüs arızaları farkında olmasalarda hükümete de dokunuyor. AKP'li kişiler bile arıza durumunda iktidara da belediyeye de saydırıyor.

Hee şoförler, otobüslerin çok kalabalık olmasına da bağlıyor. Bu arabanın kapsitesi 130 kişi ama 200'e yakın insan var, her gün günde 9 kez 5 km rampa tırmanıyormuş. (Bir otobüs 20Ü nolu hatta 9 kez sefere çıkıyormuş)
Bu mesajda bahsedilenler: @Erzurum lu

B BluePassenger Konu Sahibi
4 ay (1777 mesaj)
Ne kadar isterlerse o kadar tutabilirler.
Erdoğan elinde ne koz saklıyor kimse bilmiyor. Ne hamle yapacak onuda kimse bilmiyor.
Net olarak belli rakamlarda tutamayabilir ama bi süre daha 12 alt 15 üst limit şeklinde tutabilir diye düşünüyorum. Tabi ki hesapta olmayan bişe çıkarsa bişe diyemem.
Ben şöyle düşünüyorum madem ki kur korumalı mevduat olayı var öyleyse mecburen piyasayı bi şekilde frenlemek zorunda eğer bu iş tutmazsa doların 16 17 olduğu günleri çok ararız.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @YOURMOVE

M maşık
4 ay (2147 mesaj)
Bu yersiz bir çıkış olmuş hocam. Siyaset ile Spor aynı şey değil.

Kaldı ki her yorum yapan birbirinin aynı nedenle yorum yapmıyor.

Türkiyede gerçekten ama gerçekten milliyetçi Türk kültürüne sahip çıkan bir parti var mı? Dünya üzerinde nerde görülmüş milliyetçi bir partinin ülkede yüzde 10 bile oy alamadığını( O yüzde 10 da gerçek milliyetçi değil bu arada iktidar yan çar)

Dünya üzerinde nerede görülmüş merkez sağ partilerin kendi ırkına düşman olduğu. Gel sen yönet kolaysa demekle olmuyor.

Gelişmiş hangi ülkede sokak havyanları var? Muhalefef phartisi çıkıyor hlakı açlıktan öldüren iktidara hayvan mamalarından kdv alınmasın diyor. Dalga mı geçiyorsunuz. İktidarı muhalifi top gibi oynuyor ülkeyle. Gelin siz parti kurun demek kolay. Pek ala da siyaset yaparım. Karşılık alamam. Tıpkı Ümit Özdağ gibi


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ozbey08

M mustifb
4 ay (5662 mesaj)
Zaten rekabet her zaman iyidir. Ben eski AKP'li belediyeyi çok iyi hatırlıyorum, Üsküdar meydanını kaç kez su bastı adamlar kıllarını bile kıpırdatmadı, gittiler sahili genişletip bol bol beton attılar. Metro yapıyoruz diye her yeri kazıp, tabelayı dikip yarıdan fazlasını yarım bıraktılar koca şehri resmen şantiyeye çevirdiler. Sonra İmamoğlu metro inşaatını dolduruyor. Yav el insaf 2016'dan beri koskoca meydan'da 2020'de metro burada diye alanı çevirmişsin, yağmur yağınca çamur deryası oluyor. Kazıp bırakmışsın sonra İmamoğlu kapatmış. Devam edilmeyecekse boşuna niye trafiği engellesin, kapatın gitsin. Mahalleye park yapıyorlardı sözde adamlar 20 metrekare park yapmak için abartısız 2 ton çimento kullanmışlardır. Sözde parkta küçükcük bir toprak alan var o toprak alanın altı bile beton. Birde E Devlet'te orası "Deprem Toplanma Alanı" olarak yazıyor. Çevredeki binalar dökülse evindeki adamın sağ çıkma ihtimali daha yüksek.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @redferrari

P Periah
4 ay (7425 mesaj)
Abi bana metro inşaatı demeyin. Melih Gökçek 1 değil, 2 değil , 3 tane metro inşaatına başlayıp 3ünüde atıl halde bırakmıştı. Be adam madem 1 tanesini bitiremeyeceksin neden 3 tanesine başlıyorsun ! Tüm emeğini bir tanesine ver bitsin ! Çocukluğum Keçiören metro inşaatına bakarak geçti 15 yıl.

Ankara'da Gökçekten kalma bir sürü atıl ve hayalet inşaat veya tesis vardı. Bazıları 20 yıldır oradaydı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @mustifb

D Darch
4 ay (2086 mesaj)
Abd faiz artışına başlayana kadar.

Ondan sonra görürüm ben düşük hacmi, yabancısız piyasayı.

Muhtemelen Abd faiz artışına başlayınca bizim merkez bankası da faize yüklenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 24 Ocak 2022; 21:8:26 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @YOURMOVE

9 9600_G_T
4 ay (3358 mesaj)
nas var nas


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Darch

D Darch
4 ay (2086 mesaj)
Akp'ye yetecek kadar var.
Bu mesajda bahsedilenler: @9600_G_T

R Redeemertr
4 ay (619 mesaj)
"Ne kadar isterlerse o kadar tutabilirler.
Erdoğan elinde ne koz saklıyor kimse bilmiyor. Ne hamle yapacak onuda kimse bilmiyor. "

Madem istedikleri kadar tutabiliyorlardı da neden 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12' de iken tutmadılar?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Cinscat

K krstarica
4 ay (12304 mesaj)
Istanbulda, Beşiktaş metrosu 10 yıldır sürüyor. Ve bir 10 senedir de ondan önce, yapildi yapilacagini bekledik. Halen daha 2 senesi falan var.

Ebesinin hörekesi kadar vergi alıyorlar insanlardan, bu kadar paraya dubai insaa edilirdi ama hizmet olarak dönusü 10da1 falan. Bu kadar sigir bir toplum olursak bizi güden hiç eksik olmaz. Insan olarak önce biz ne yapiyoruz neden bu kafadayizi sorgulamamiz lazim.

Akp sirf besiktas oy vermiyor diye yillarca yapmadi altyapi getirmedi. Simdide imamoglu butcesizlikten falan yapamiyor. Malum onay verilmiyor vs.

Şu akpnin gönül belediyeciligini savunanlara bunu da okumasini oneririm. IBB delerken allahin unuttugu Habiblere metro goturduler, bundan 20 sene önce sehrin gobeginde metro yok. Kadikoye bile marmarayla beraber geldi. Yillarca surundurduler.

Su an Besiktaş mevcut haliyle istanbulun merkezinde olup, ulasimi en zor semtlerden. Besiktasa her turlu en yakin semtten bile 2 aktarma ile gelebiliyorsunuz. Mecidiyekoyden otobusle besiktasa gelmek ölümdür mesela 1.5 saat kafadan harcanır 3 km yol için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 24 Ocak 2022; 21:46:16 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Periah

Y YOURMOVE
4 ay (3131 mesaj)
Kısa vadede evet, ama uzun vadede asla.
Bu mesajda bahsedilenler: @morpheus.00