Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
886
Tıklama
0
Öne Çıkarma
GTA V WHEELİE BAR

O Onkato Konu Sahibi
7 yıl (51 mesaj)
Beyler GTA 5'i yaklaşık 7 aydır oynuyorum ancak bu muscle arabalara takılan weelie barın ne işe yaradığını çözemedim takıyım diyorum ancak görüntüsü çok çirkin ve de gereksiz para harcamak gibi geldi bana çözebilen varsa ne işe yaradığını söylesinde ona göre araçlarıma takayım...< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F Frobe
6 yıl (7737 mesaj)
Gerçek hayatta o tarz muscle arabaları drag yarışlarında kullanırken (hayvani modifiye edilen motorlar ve arttırılmış beygir gücü yüzünden) araçlar ilk kalkış anında şahlanabiliyorlar. Bunu önlemek amacıyla o bahsettiğiniz alet araçlara ekleniyor. GTA V'e de eklemişler muscle car modifiye ederken. Araçlar kalkışta şahlanıyor mu ? Hayır. Sırf görüntü var kısacası.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

F Firaristt
6 yıl (12639 mesaj)
Üstte açıklamış arkadaş. Oyunda etkisi ise tepe çıkarken aracın fazla önünün kalkmasını engelliyor. Düz yolda ise aracı uzattığı için daha kötü tabi.
S Sasageyo
3 ay (1 mesaj)
Arkadaşlar 2016 da açıklamış ama bilmiyorum belki o zaman yoktu araba şaha kalkınca ters düşmesin diye ben az önce arıyordum bu şey ne diye(wheelie bar) cevap bulamayınca vazgeçtim sonra oyunda arabayı kaldırmaya çalışınca kalktı ters dönüyordum az daha o yüzden öyle birşey varmış.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

F Frobe
2 ay (7737 mesaj)
Sonradan geldi bu özellik, evet :)
Bu mesajda bahsedilenler: @Sasageyo
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.