Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
gta sa freefall görevini geçemiyorum

H hsanan Konu Sahibi
9 ay (3 mesaj)
beyler bir yardım eli uzatın lütfen oyunu yavaşlatmak dahil herşeyi denedim uçuş tecrübem de yüksek size save linkini atıyorum yardım edebilecek varsa lütfen geçip bana verebilir mi lütfen (not;bu save'i ilk açtığımda sadece random kaos için kullandığımdan hile yapmıştım paranın çok fazla olmasının sebebi budur ama hikaye sırasında hakkıyla oynuyorum tabi)


save linki;
https://drive.google.com/file/d/1Fdyju5nXRIqVdmZwqOtWga9iN8adwfmi/view?usp=sharing
G goodorevil
9 ay (15424 mesaj)
Hocam FPS limiteri açıp denediniz mi? Bu tarz durumlarda FPS limiter kurtarıcı olabiliyor. Sürücü kursu görevlerini %100 ile bitirmek limiter kapalıyken mümkün değil. Burada da işe yarayabilir.

Diğer bir ihtimal de hilenin oyunu bozmuş olması. Vakti zamanında Stowaway görevinde başıma gelmişti, kargo uçağı o kadar çabuk hızlanıyordu ki yakalamak mümkün değildi.
H hsanan Konu Sahibi
8 ay (3 mesaj)
hocam saolun ama zaten bilgisayarım kötü olduğu için pek fark yaratmaması sebebi ile fps kilidi açık bunun yanında save bozulduğunu düşünmüyorum çünkü uçak videolarda görüdüğümden farklı bir hızda gitmiyor sırf benim beceriksizliğim muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsanan -- 24 Eylül 2021; 13:56:37 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.