Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1961
Cevap
94042
Tıklama
35
Öne Çıkarma
Cevap: Grand Theft Auto VI (GTA 6) [ANA KONU] (101. sayfa)
A
3 sa.
Yarbay

D
2 sa.
Yarbay

''GTA 6 hakkında içeriden bir bilgisi olmadığını vurgulayan Vermeij''

Oyun hakkında bizim bildiğimiz kadar bilgisi olan birisi.K
2 sa.
Yüzbaşı

Hocam açık konuşmak gerekirse, RDR 2'yi saymazsak (RDR serisi ayrı bir klasmanda. Aynı firma yaptı ama tarzı farklı.) Rockstar'ın Gta San Andreas ve Gta 4'den sonra büyük ses getiren bir Gta oyunu olmadı. Gta 5, online modu ile ön plana çıkıyordu ama hikaye ve oynanış açısından serinin diğer oyunlarına göre eksik kalıyordu. Misal 2004 yılında çıkan Gta San Andreas içerik bakımından çok geniş bir oyundu. O dönemin şartlarına rağmen öyleydi. Ondan sonra çıkan (Gta 4'ü saymazsak. Gta 4, biraz ara oyun gibi bir şey.) Gta 5, 2013 yılında çıkmasına rağmen San Andreas kadar geniş bir içeriğe sahip değildi. Online mod ile kurtarıyordu.
Bu mesajda bahsedilenler: @aterikasedi
T
1 sa.
Yarbay

Bomboş bir açıklama olmuş. Gta 5 seviyesinde dahi çıksa ben okeyim. Yani gta 5 in elbette üstünde çıkacaktır grafik,yapay zeka, açık dünyasının doluluğu vs vs. Her şeye rağmen yeni bir gta oyunu olması dahi başlı başına yeterli benim için. Sanmıyorum hayal kırıklığı olacağını. Çıtayı hep R* belirlemiştir, yine o belirleyecektir. Alemin kralı R* 😄< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @aterikasedi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.