Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
1079
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Grand Theft Auto V PS4 Online 20 + Oyuncular Crew [ALIM KAPALI]
*
9 yıl
Yarbay
Konu Sahibi
Arkadaşlar oyunun çıkmasına hazır daha varken böyle bir oluşum yapalım dedik.Bu oluşumun amacı tamamen oyuna yeni başlıyacak olan arkadaşların oyuna alışma sürecine yardımcı olmak,üyelere ev,araba alması için para biriktirmesinde yardımcı olmaktır.Oyunda para kasılırken level de yapılan görevler sayesinde yükselmiş olacaktır.Oyun esnasında parayı nasıl kasacağız,nasıl level atlayacağız tarzı sorunlarımız olmayacak(eğer oyunun işleyişi değişmemiş ise).Çünkü başlangıçta 123 Level ile başlayacağız oyuna.

-Bu oluşumun en önemli kuralı uyumluluk ve oyun programıdır.Oyun programı ve uyumluluğu şöyledir :

-Hafta içi oyuna 19.00'da gireceğiz.Bu saat Üniversite öğrencileri için uygun görüp işlem öğrenci için daha uygun saatler olarak belirlendi.Çalışan arkadaşlar ise en geç 21.00'da oyuna dahil olabilir.Hafta sonları oyuna 15/16.00 arası gireceğiz.Grupta yer alan arkadaşların herhangi bir işi çıktığı vakit istediği zaman(geçerli bir sebebi varsa eğer) oyuna dahil olabilir.

Crew nedir ?

-Rockstar Games'in GTA V Crew oluşumunda yer alan üyelere tanıdığı en güzel özellik Crew amblemini kıyafetlerine vey arabalarına yansıtma(yerleştirme)özelliğidir.
-Oluşumda yer alan kişilerin oluşturduğu hiyerarşi ile görevlerin daha hızlı yapılması ve bu sayede para ve xp kazanımın daha kolay artmasıdır.
-Rekabetin daha güzel ve daha kolay artmasıdır.
-Oyunun daha güzel ve eğlenceli hale gelmesidir.
Grand Theft Auto V PS4 Online 20 + Oyuncular Crew Listesi:

1-Darkhate90
2-fuhrer1903
3-FrknKsp
4-MankafaBK
5-LucasAuAn
6-ThePunisher0309
7-MustafaEmir10
8-Sinoopdogg


*Yukarıda verilen PSN adreslerinin üyeler arasında eklenmesi zorunludur.Psnler üyeler tarafından eklenirken mesaj bölümüne "DH GTA V Online" yazması yeterlidir.
*Grup için giriş yaşı 20 yaş ve üstüdür.
*Gruba başvuru için sadece özel mesajlar dikkate alınacaktır.
*Crew eksik kalan 3 kişi tamamlandığı vakit açılacak ve düzenlenecektir.
*Grup içinde GTA V Online aktiviteleri ve genel muhabbet edilebilir.Troll mesajları alıntılayıp veya alıntılamadan cevaplamak kesinlikle yasaktır.
*Grup için katılım kotası maksimum 8'dir.Çünkü Playstation üzerinden konuşma sınırı 8'dir.Üyelerden herhangi birisinin gruptan çıkması üzerine yerine forumdan üye alınacak,konu başlığında alınacağına dair mesaj yayınlanacak ve gelen kişiler oluşumda yer alacaktır.
*Grup üye alımı tamamlandığında üyeler "WhatsApp" grubuna dahil edilecektir.
*Grupta yer alan üyeler GTA V Online oynarken PS4'ün yanında verdiği Headseti kullanabilir fakat profesyonel Headset varsa oyuncu oyuna uyumluluk açısından daha rahat edecektir.
*Bu grubun amacı GTA V Online'ın 8 kişi olarak (en az aktif 6 kişi) düzenli oynanmasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 21 Eylül 2014; 23:58:23 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.