Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
270
Tıklama
0
Öne Çıkarma
GoPro'dan kendi kameraları için ufak ve hafif canlı yayın vericisi

C CanTnçr Konu Sahibi
6 yıl (28802 mesaj)


 

 

Sunduğu kullanım yapısıyla yapımcılara inanılmaz olanaklar veren ve genel olarak video prodüksiyon dünyasını değiştiren GoPro kamera modelleri, firmanın bugün duyurusunu yaptığı HEROCast modeliyle canlı yayınları hiç olmadığı kadar kolay hale getiriyor.

 

GoPro kamera modellerine beraberinde verilen HDMI kablo ile bağlanarak çekilen görüntülerin canlı olarak belirlenen noktalara aktarılmasına imkan tanıyan HEROCast, GoPro ile Vislink firmalarının ortaklığında geliştiriliyor ve hem hafif hem de kompakt gövdesiyle her noktaya rahatlıkla konumlandırılabiliyor. Daha çok televizyon yayınları odaklı profesyonel kullanıma ve özellikle canlı yayınlanan spor müsabakalarına uygun bir kullanım süreci bulunan ürün, 1080/60fps ile 720/60fps video çözürlüklerinde H.264 formatında aktarım yapıyor ve belirtildiği kadarıyla oldukça düşük gecikme süreleriyle çalışma gösteriyor.

 

GoPro'nun ayrı olarak duyurduğu aynı temeli kullanan HEROCast BacPac çözümü ise GoPro kameraların koruma haznesine takılarak çalışma gösteriyor ve böylece canlı yayın süreci zorlu şartlar altında da devam ettirilebiliyor. Ürünlerin resmi satış fiyatlarının 7500$ seviyesinde olduğunu belirtilirken, kısa süre içerisinde satışa sunulmaları bekleniyor.

 

 


 Haberi Portalda Gör


U Uçan Gergedan
6 yıl (132 mesaj)
Geçen ki 2si 1 de Mesut Abininde dediği gibi artık evden canlı yayın kamerası webcam olarak kullanırız ya da en fazla bisiklet sürerken kendimizi çekeriz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D doctor_bey
6 yıl (3327 mesaj)
7500$

Doğru okudum değil mi?


Fiyat :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.