Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
113
Cevap
0
Tıklama
8
Öne Çıkarma
Cevap: Google yediği ceza nedeniyle Türkiye'deki reklamlarını durduruyor (6. sayfa)

P por favor
2 ay (5613 mesaj)
Sizin gibi kendisi gibi düşünmeyenlere nefret kusan ve ülkesini aşağılamayı marifet zanneden tek bir kişiyi bile yanımda çalıştırmıyorum. Keşke imkanım olsa da bunu tüm ülke çapında yapabilsem. İnşallah nefretiniz ve sevgisizliğinizle bu dünyadan geçip gideceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Wacom Intuos

F Formani
2 ay (846 mesaj)
Bir sonraki haber: Google yediği cezalar nedeniyle Türkiye den çekildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

W Wacom Intuos
2 ay (647 mesaj)
Meleksiniz canım, tertemizsiniz canım, o yüzden hakaretler, tehditler, beddualar, küfürler sizden yağıyor, şu itici dili hayatta bırakmıyorsunuz, vallahi meleksiniz. Vıcık vıcık züppelik akıyor, hiç mi görmezsiniz? Ülkeye bir şey yapamazsınız, çekinmeseniz vurup yaralamak, hayattan kopartıp çöp kutusuna atmak istersiniz de güm güm bağırıyorsunuz yalnızca, şükür ki bir adım atamıyorsunuz, nefretinizle nam saldınız yahu, neyiniz iyi? Yusuf Yerkel hangi kesime ait? Söyleyin onu. Hepiniz mi mide bulandırırsınız? Tiksinti duygusu her bireyle olur mu? Daha çok midemiz bulanır, daha çok tiksiniriz. Adım adım eriyorsunuz, düşüyorsunuz, aşık olduklarınız ilahi adaletin sonucu olarak adam yerine birinizi koymuyor, savurup atıyor aşağıya, gerisi de hızla gelir, şımarıklığı asla bırakmayın. Biz önümüze bakıyoruz, katkımız hep olur, kininize ve acınıza yanın vallahi, siyahlık sizi bitirir. Gelecekte yoksunuz, hiç de olmayacaksınız. Bindiğiniz dalları kesiyorsunuz, hapı şak diye yutacaksınız. Çalışarak, işveren olarak sizin gibiler ülkeye tek parça yarar sağlamaz, çalışanlarınıza karşı bu şekilde ağalık taslıyorsanız asla sevilmezsiniz, iyi hatırlanmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 30 Temmuz 2020; 23:11:50 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @por favor

W Wacom Intuos
2 ay (647 mesaj)
Kuru sıkı savaş açılıyor, bomboş bir savaş. Alternatif var mı diye sor, yok, iyi iş yapan firma var mı diye sor, yok. Kendi ayaklarına sıkıyorlar yalnızca, beceri yok, akıl yok, herkes tiksiniyor, görmüyorlar daha. Gelecekte güleceğimiz çok konu olacak, kahkaha atacağız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Formani

M Mave®ick
2 ay (63 mesaj)
Ben telefonun modelini yazdığımda karşıma çıkan fiyatları alış veriş sitelerini gizleyecekmiş. Nedeni haksız rekabetmiş. Mahmut İletişim Google'a para ödedi de reklamı mı gösterilmedi. Bir saçmalık daha. Google'a ben giriyorum bunu kabul ediyorum zaten gösterilen sitelerden ben rahatsız olmuyorum ki. Onu görmek istemeyen kullanıcı başka arama motoru kullanır. Haa şöyle ki, siteler içindeki küçük reklamları kaldırsın mesela. Zırt pırt ekranı kaplayan can sıkıcı reklamlar. Ona lafım yok da
F faniseyler
2 ay (659 mesaj)
Boş yapmanın mı yazan adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Wacom Intuos

W Wacom Intuos
2 ay (647 mesaj)
Neyden rahatsız oldunuz? Ne kızdırdı? Yazın da bileyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @faniseyler

6 61gün
2 ay (2887 mesaj)
İnternet üstünden satış yapan biri olarak doğru bir karar olduğunu düşünüyorum. Google "bana para vermezsen para da kazanamazsın" politikasını tüm ülkelerde uyguluyor. Aynı problemden abd, almanya ve fransada da ceza yemişti. google yelp şirketininden içerik çalıp reklamlara da koymuştu. Bilerek yelp'i piyasadan silmişti. Kısa bir google araması ile bulabilirsiniz ama ben kaynak koyayım :)https://www.nytimes.com/2017/07/01/technology/yelp-google-european-union-antitrust.htmlhttps://www.fastcompany.com/90354332/yelp-fights-billion-dollar-bully-with-google-ads-and-domainedit: dh'de bana sponsor oldu herhalde her mesajımın imza kısmında reklam çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 61gün -- 31 Temmuz 2020; 12:39:24 >


İ ilkerinanç
2 ay (12690 mesaj)
Adblock sayesinde reklam var mı yok mu fark etmiyorduk ama Google kendi bileceği iş. Çokta fifi.Alış veriş yaptığım 3-4 site vardı zaten, direkt girer onlarda arama yaparım bir şeyin uygun fiyatlısını arayacağım zaman . Bunların burnu kalkıyor biraz palazlandımı.Sana ne mecburiyetim var ulan sen kimsin? Kendinizi niye bir şeye alıştırıp sonra ona mecburmuş gibi hissediyorsunuz arkadaşlar? O yoksa öbürü var? Bu stres niye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 31 Temmuz 2020; 12:59:24 >


Y yusufd84
2 ay (944 mesaj)
çok doğru bir karar.
R reklamcixo
2 ay (50 mesaj)

A alicho
2 ay (546 mesaj)
Vasıfsız tayfa konuşmuş yine, ulan url yazmayı bilmiyor Google'a donanımhaber yazıp giriyorsunuz hala ayağını denk al diyor. Bütün e ticaret sitelerine kötü yansıyacak bir haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M magicrea
2 ay (427 mesaj)
bu olaydan bağımsız, google ın alışveriş mantığı rekabeti bitiriyordu. tüm siteleri kendine bağımlı hale getiriyordu. yoksa google geri adım atmazdı
M mgora
geçen ay (322 mesaj)
Evet sessiz sedasız başladı , yumurtaları tek sepete koymamak gerektiğini öğrenenler artacak.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.