Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Google Play'de Telegram'ın indirme sayısı 1 milyarı aştı

U ugur7seven Konu Sahibi
2 ay (4062 mesaj)



Akıllı telefonlar ve bilgisayarlar için platformlar arası bir mesajlaşma uygulaması olan Telegram, Google Play mağazası aracılığıyla Android cihaz sahipleri tarafından 1 milyardan fazla kez indirildi.



Ayrıca Bkz.HTC, yeni duyurduğu VR gözlüğün tanıtımında Photoshop'lu stok fotoğraflar kullandı



Telegram projesi 2013 yılında Pavel Durov tarafından başlatıldı. Bu ücretsiz mesajlaşma uygulaması, metin mesajları ve multimedya dosyaları alışverişinde bulunmanıza, 1000 izleyicili grup video görüşmeleri düzenlemenize, milyonlarca dinleyiciyle sesli sohbetler yapmanıza ve daha pek çok şeye olanak tanıyor.





WhatsApp çökünce 70 milyon yeni kullanıcı kazanmıştı



Google Play üzerinden yapılan 1 milyar yüklemenin, toplam Telegram indirme sayısını yansıtmadığını belirtmek önemli. Gerçek şu ki, uygulama iOS cihazlar, Windows, macOS ve Linux işletim sistemli kişisel bilgisayarlarda da kullanılabiliyor.



Telegram, Rus kullanıcılar arasında çok popüler. Yakın zamanda yayınlanan verilere göre , Telegram Rusya'da Facebook ve WhatsApp'ın toplamından daha fazla trafik oluşturuyor: %0,5'e karşı %6,8. Öte yandan geçtiğimiz günlerde Facebook hizmetlerinin (WhatsApp, Instagram) çökmesi nedeniyle Telegram, 70 milyon yeni kullanıcı kazanarak daha da büyümüştü




Kaynak:https://www.androidpolice.com/telegram-rides-the-wave-of-recent-facebook-outages-to-1-billion-play-store-installs/

 Haberi Portalda Gör


D dodofran
2 ay (1659 mesaj)
çok başarılı bi uygulama yıllardır da kullanırım ama whatsappa alternatif kesinlikle değil. ancak whatsappla beraber kullanılabilir.




G Guest-2CE7A5AE6
2 ay (88 mesaj)
İnsanlar Whatsapp'ın ne halt olduğunu daha anlayamadı.Bir çoğu hala Whatsapp kullanıyor.Ama Telegram candır.





A azizfikri
2 ay (932 mesaj)
Yükleniyor sadece, kullanan gene bir elin parmağını geçemiyor.



< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


. .PanxeR.
2 ay (220 mesaj)
Yıllardır telegram kullanıyorum işini bilenler fonksyonelliği ve rahatlığı sebebi ile telegram kullanır. Bir çok kişinin aksine şanslıyım en yakın arkadaşlarımın ve çevremin çoğu telegram kullanıyor.





M MarionCobretti
2 ay (1389 mesaj)
WhatsApp i sileli yıllar oldu. Telegram en iyisi.



< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


A aschil
2 ay (6569 mesaj)
Telegram kısaca mesajlaşma uygulaması değil. O sadece tek bir özelliği.
Kanal, bot gibi özellikleri var.
En önemlisi, kendi mesaj sayfanızı kişisel bulut depolama alanı olarak kullanmaniZ. Sınır yok, resimler kucultulmuyor. Müzik atarsanız bir anda Spotify olabiliyor.



< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.