Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
GOLF 7,5 Pedalda titreme sorunu

H hidolga Konu Sahibi
7 ay (208 mesaj)
Merhabalar, aylardır önemsemediğim ama artık çok rahatsız eden bir problemim var. Araç 70 km çıkınca hem gaz hem fren pedalı titryor. Dalga dalga bir titreme sanki toprak yolda gidiyormuş hissi veriyor. Ayrıca eskiye göre daha farklı bir ses çıakrıyor. Hızlanmada vs hiçbir problem yok.

70 km altı sıfır , 120 lere çıktığımda da kesiliyor ancak 70-120 arası pedal ciddi titriyor- zorlanıyor. Direksiyona çok az yansıyor ama asıl titreme pedalda.

Ayrıca klimayı açtığım zaman titreme aşırı artıyor, klimayı ne kadar arttırırsam o kadar artıyor.

Rot balans yaptım çözülmedi. Ustaya götürdüm çözemedi bir şey olmaz dedi gönderdi

Ayrıca araç haftada bir DPF çalıştıyor, kontağı kapatınca 5 dk fan çalışıyor motor çok sıcak olduğu için. Bunla alakası var mıdır bilemiyorum.

Araç 2017 golf 7,5 . 82 bin kilometrede DSG TDİ
H hidolga Konu Sahibi
7 ay (208 mesaj)
Sabah ustaya götürdüm teste çıktık, sorun tekerlerden bütün dönüşü içeri veriyo dedi. Sonra uğultu da var bilyalara bakalım dedi , onları da çevirdikten sonra ikisi de bozuk değişmesi lazım dedi.

İki bilyaya 1800 tl fiyat çıkarınca mecbur ertelemek zorunda kaldık. Kısacası 4 teker + 2 bilya bize 4-5 bin liraya patlayacak....< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.