Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
196
Tıklama
0
Öne Çıkarma
GoGEAR mp3 çalar Mix, 2GB SA5MXX02KF/97

M Mr.Engineer Konu Sahibi
6 yıl (331 mesaj)
Merhabalar,

Hepsiburada'dan almak zorunda kaldığım ( bir çok tekno marketler el birliği etmiş gibi mp3/mp4 satmıyor stok yok, ya da kaliteli ürün yok) mp3 çalarım kutuyu açar açmaz boş pil ile geldi. 6 dk 1 saat özelliği sunmasına rağmen 5 saat civarı şarj ettim ancak ilk kullanımda 2 saate yakın süre sadece radyo/mp3 dinleyebildim. 2. şarjımda 8 saat süreyle usb ye bağlıydı ancak söker sökmez full olan pil %75 lik dilime düştü. Hemen hepsiburada ve philips e mail attım durum ile ilgili,

Kısa bir araştırmayla benim durumumda aynı ürün için sorun yaşayan örnekler mevcut. Almadan önce iyi araştırma yaptığımı sanıyorum ama yanılmışım.

Mp3 çaların pili sağlam var sayarsak; radyo performansı iyi, ses kalitesi mükemmel olmasa da tatminkar, kulaklık ve malzeme kalitesi bence zayıf. Bunun haricinde 90 TL verip alınacak bir ürünmü derseniz; telefondan müzik dinleyip kaliteli bir kulaklık almak daha mantıklı.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.