Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
434
Tıklama
0
Öne Çıkarma
God of War Ragnarök'ta gizli şiirler: Sony oyunlarına sürpriz gönderme
E
4 ay
Yüzbaşı
Konu Sahibi

God of War Ragnarök'ta gizli şiirler: Sony oyunlarına sürpriz gönderme
God of War Ragnarök ve Sony ikilisi oyuncuları şaşırtan şiir göndermeleri ile gündemde. Zira bu yapımın içerisinde keşfedilen şiirler aslında Sony'nin en ünlü oyunlarına sanatsal göndermeler yapıyor.Ayrıca Bkz.God of War Ragnarok - inceleme: PlayStation yine yaptı yapacağını! God of War Ragnarök şiirler ile ne anlatıyor?Bu oyundaki evrenleri gezmeye başlayan oyuncuların bulduğu yazılı içeriklerin God of War serisi ile ilgili olmadığı ortaya çıktı. Normalde bir God of War yapımında genellikle başka bir God of War oyununa atıfta bulunulur.Kvasir'in Şiirleri başlığı altında toplanan 14 adet gizli şiir mevcut. Her şiir PlayStation'a özel olarak geliştirilen bir oyunu temsil ediyor. Bu oyunların arasında Horizon: Zero Dawn, MLB the Show, Death Stranding ve Uncharted var.God of War Ragnarök'ta gizli şiirler: Sony oyunlarına sürpriz gönderme
Şiirlerde adı geçen oyunların ismiyle neredeyse eş anlamlı olan mizahi isimler kullanılmış. Mesela Journey isimli oyunun Türkçe karşılığı seyahat / yolculuk. Sony ve God of War yapımcıları bu oyuna atıfta bulunmak için Trip kelimesini seçmiş.Bu kelime de dilimizde aynı anlamlar eşliğinde kullanılabiliyor ancak ufak tefek farklılıklar mevcut. IGN tarafından yayımlanan ilgili haberde bütün şiirlere erişilmiş.
Kaynak:https://www.ign.com/articles/god-of-war-ragnarok-players-are-finding-poetic-references-to-sonys-biggest-franchises

 Haberi Portalda Gör

L
4 ay
Binbaşı

Çocuğu bu kadar ergen sünepe tasarlayanın... Uncharted'da da (The Last of Us 2 olacak yanlış yazmışım) aynı haltı yediler. Uncharted'daki (the last of us 2 olacak yanlış yazmışım) bundan milyon kat daha kötü ama burda da yemin ederim evlat benim olsa cebine uyştrcu koyar polisi ararım. Bu neyin ızdırabıdır lan. Daha bitmedi ama sabır çekmekten yoruldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladro -- 11 Kasım 2022; 21:6:14 >


J
4 ay
Yarbay

Ergen veled bildiğin şu tuhaf apaci tiplere benziyor.zerre kadar Kratos çekmemiş sanırım ana tarafına çekmiş.
S
4 ay
Yarbay

Güzel bir detayZ
4 ay
Binbaşı

Hoş göndermeler olmuş.

Bu arada ilk iki mesajı atan arkadaşları da akıl hastanesine kaldırmak gerekiyor
_____________________________

Eski kullanıcı adı: TheFirstSons


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.