Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
461
Tıklama
2
Öne Çıkarma
God of War Ragnarök için New Game Plus müjdesi: Yeni özellikler geliyor!
E
3 ay
Yüzbaşı
Konu Sahibi

God of War Ragnarök için New Game Plus müjdesi: Yeni özellikler geliyor!
9 Kasım 2022 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 için piyasaya sürülen God of War Ragnarök kendisinden söz ettirmeye devam ediyor. Bu oyunun geliştirilmesinden sorumlu olan Santa Monica Studio'nun New Game Plus muştusu milyonlarca oyuncuyu ilgilendiriyor.Ayrıca Bkz.God of War: Ragnarok, Playstation Studios’un en hızlı satan oyunu olduGod of War Ragnarök ve New Game Plus ne sunacak?Önümüzdeki yılın ilkbahar sezonunda oyuncuların beğenisine sunulacağı ifade edilen bu oyun modunun God of War Ragnarök'u hikâye bakımından bitiren oyuncuların bu hikâyeye tekrar başlamasını sağlayacağı öngörülüyor.2018 yılında piyasaya sürülen God of War yapımı için de bir New Game Plus modu yayımlanmıştı. Bu modda yeni bir zorluk seçeneği, yeni zırhlar, yeni yetenekler ve yeni saldırı animasyonları ile karşılaşmıştık.https://twitter.com/HavaSosyalMedya/status/1605971630609539073Eğer bir değişiklik olmazsa Ragnarök için de benzer yeniliklerin yayımlandığını görebiliriz. Oyuncuları gözü kulağı Sony'de.God of War Ragnarök için hazırlanan New Game Plus hakkında herhangi bir bilgi henüz yayımlanmadı. Sony iki hafta önce bu oyun için Fotoğraf Modu adı verilen bir özelliği oyuncuların kullanımına sunmuştu.Ayrıca Bkz.God of War Ragnarok - inceleme: PlayStation yine yaptı yapacağını!
Kaynak:https://www.destructoid.com/god-of-war-ragnarok-new-game-plus-coming-spring-2023-sony-news/?utm_source=feedly&utm_medium=rss&utm_campaign=god-of-war-ragnarok-new-game-plus-coming-spring-2023-sony-news
Kaynak:https://twitter.com/SonySantaMonica/status/1605971630609539073

 Haberi Portalda Gör

K
3 ay
Yarbay

quote:

Bu modda yeni bir zorluk seçeneği, yeni zırhlar, yeni yetenekler ve yeni saldırı animasyonları ile karşılaşmıştık.


Yeni saldırı animasyonları olduğunu bilmiyordum. Gerçi bilsem de bu animasyonlar için yeniden oynamazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 24 Aralık 2022; 10:7:6 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.