Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1913
Cevap
0
Tıklama
35
Öne Çıkarma
Cevap: God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı (7. sayfa)

K kortor
7 ay (368 mesaj)
Bazı mesajlara moderatörler el atmış sanırım. Neyse, konsol pc tartışmalarına dair daha genel bir şey yazayım son olarak. Bu tartışmalar eşyayla kendini bütünleştirmiş, cihaza getirilen eleştiriyi şahsına yapılmış saldırı gibi algılayan insan tipini çok iyi gözler önüne seriyor. Bu çağda yaşayan çoğu kişi bu şekilde davranma gafletine düşmüştür, ben de dahil. Herkes ne kadar akıl dolu bir alış veriş yaptığını ispat etme çabasına giriyor. Oysa ki insanın kararları sandığımız kadar rasyonel olmayabiliyor. Bunun nedenlerine kafa yormak iyi olur. Her insan gibi bende de var olan irrasyonel kararları anlıyorum ama bunlar rasyonel kılıfa sokulmaya çalışılınca yanıt verme isteği uyanıyor. Aslında buna rağmen hiç ses etmemek lazım ama işte irrasyonel yönüme söz geçiremiyorum :)


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T TechVET
7 ay (1753 mesaj)
"İstanbul trafiğinde araba kullananlar gerizekalıdır. Şizofren olmayan araba kullanmaz İstanbul'da"
"TV seyredenleri anlamıyorum. Ancak cahil ve hiç bir işe yaramayan insanlar TV seyreder"

gibi söylendiğini düşünelim biraz. Konsolda oyun oynayana fetişist dedin. Zulüm dedin. Mesela ben çıkıp "GOW PS'de oynanır. PC'de oynamaya kalkan acizdir" gibi saçmalasam.

Yapmayın böyle şeyler.
Bu mesajda bahsedilenler: @kortor

T TechVET
7 ay (1753 mesaj)
Benim de dediğim bu. Sadece konforlu dedim ve onu da neden dediğimi söyledim. Forumda bakıyorum, herkes birbirini aşağılama derdinde. Kola içen Fanta içene gerizekalı, tavuk eti yiyen, hindi eti yiyene aptal diyor neredeyse. Doğru dürüst tartışma yapılmıyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @Hudson51

B berk70
7 ay (1181 mesaj)
ps5 normal fiyatı 500 dolar o fiyata pc toplamayı bırak anca cama ekmek banar playstationcılar


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @JRache

K KılarkGeybıl
7 ay (536 mesaj)
Kesinlikle katiliyorum gamepad cok sınırlandırıyor adami klavye mouse gibi genis genis oynamak varken< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @eredin35

J JRache
7 ay (654 mesaj)
Aynen öyle valla
Bu mesajda bahsedilenler: @berk70

M mcgoktug
7 ay (4414 mesaj)
Kablosuz görüntü aktarımı Intel Wireless Display veya Miracast ile yapılır. Bu da dahili wifi kartı ile gerçekleşir. Televizyon, tvbox, chroemcast vb farklı cihazlar her ikisini yada yalnızca birini destekler. Bluetooth teknolojisi yüksek kalite ses codec'lerini bile aktaramayacak kadar eski ve yetersiz bir teknoloji.


Widi yada Miracast kullanıldığında doğru yöntem ile sorunsuz bağlantı sağlanır ancak görüntü kalitesi kablo kadar yüksek olmaz. Film izler yada sunum yaparsınız ancak oyun oynamak isterseniz gecikme ve aktarım esnasında yapılan sıkıştırmadan dolayı düşük bitrate ile kalite kaybı olacaktır. Bununla beraber genellikle maksimum 1080p 30hz destekleniyor.

Ayrıca aynı ortamda başka kablosuz cihazlar var ise görüntüde kesilmeler yada bağlantıda kopmalar da yaşanabiliyor. Örneğin ben Bloody R8 fare kullanıyorum. Kanal frekansını değiştirmek zorunda kalmıştım. Fareyi hareket ettirince bağlantıyı bozuyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 23 Ekim 2021; 9:43:6 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Noctivagant

L lionessciri
7 ay (348 mesaj)
Yazık daha yeni oynama imkanına sahip olacaklar var. Üzücü. Konsoldan 3 yıl sonra pc ye çıkan bir oyuna konsolcular niye üzülsün onu anlamadım. Not: şu an iki platformda da oyun oynamıyorum.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

W Weyland l l l
7 ay (13587 mesaj)
Niye yazık yahu oynamaya can atanmı vardı üzülmeyin okadar.
Asıl siz niye oyun oynamayı bıraktınız üzücü olan o.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @lionessciri

N Noctivagant
7 ay (16924 mesaj)
Bilgiler için sağol. Benim pc de bir tuhaflık var nedense. Kablosuz olarak her zaman bağlanmıyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @mcgoktug

L lionessciri
7 ay (348 mesaj)
Eskisi kadar boş vaktim yok diyelim. İş güç aile derken oyun oynamak hayatta bazı değerleri ihmal etmeye sebep oluyor. Eski tadınıda vermiyor artık zaten.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @2042

T TheNewAtilla
7 ay (8734 mesaj)
Rahat yayıla yayıla oyun oynamak istiyorsanız ve paranız varsa alıyorsunuz gaming laptop+laptop sehpası, yayiliyorsun yatağa mis gibi< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @AVSEQ01.DAT

T torkema61
7 ay (5929 mesaj)
Sistem gereksinimlerini bir görelim, duruma göre alabilirim ben de.

https://www.youtube.com/watch?v=Q8JxzwVfGpI
D darkdevil35
7 ay (2716 mesaj)
Hala konsol pc tartışması,yok tv altına konsolu koyuyorum oynuyorum saçmalıkları:) pc de istediğin gamepad kablosuz bağlayıp ile oynayabilirsin,dualsense 5 dahil,Gidip 15 bin tl ekran kartına veren adam,gidip 6 bin liraya konsolda alır her zaman pc ile birlikte konsolda oynadım uncharted 4 ilk çıktında bitirmiştim,şimdi pc de de bitiracam.Konsol kullalanları anlamıyorum,hiç bir konsol pc ile yarışamaz çünkü pc ler sürekli güncellenir.
C chris92
7 ay (687 mesaj)
bu tür oyunlar kolla oynanıyor ama bir sorun var bende xbox 360 kolu var uyumlu olur mu yoksa sadece ps kolu mu uyumlu yani sonuçta psden geliyor oyun


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K kortor
7 ay (368 mesaj)
Steamin controller desteği muazzam. İstediğiniz gamepadi sorunsuzca takar oynarsınız, oyunun PS ya da xbox cephesinden gelmesinin bir önemi yok.
Bu mesajda bahsedilenler: @chris92

W Weyland l l l
7 ay (13587 mesaj)
Alttaki ekran görüntüsüne bakınca bu oyun iyi vram doldurur gibime geliyor.

< Resime gitmek için tıklayın >
Y yamaci1771
7 ay (6728 mesaj)
1080pde 3-4 gb vram yetecektir. ps4 xbox one nesli boyunca çıkan tüm oyunlar konsol ayarlarında 3-3.5 ya da bilemedin 4 gb vram ile rahat çalışabiliyorlar, çünkü xbox one ve ps4'ün gpu operasyonlarına ayırabildiği vram miktarı 3.5-4 gb civarı (2-2.5 gb cpu bazlı işler için, animasyon, fizik, ses vb., geriye kalan da OS)

https://www.youtube.com/watch?t=157&v=A1_77VHPrY8&feature=youtu.be


https://www.youtube.com/watch?t=660&v=PyrtzbDHMv8&feature=youtu.be


https://www.youtube.com/watch?t=406&v=jacRb3TSxlk&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamaci1771 -- 24 Ekim 2021; 23:1:34 >
Bu mesaja 2 cevap geldi.