Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
1913
Cevap
0
Tıklama
35
Öne Çıkarma
Cevap: God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı (4. sayfa)

S SturmpioneeR
7 ay (1311 mesaj)
Firmaların ürünlerini babalarının malı gibi sahiplenip korumaya çalışan tipler, gerçek hayatta hiç mi derdiniz yok sizin kafa yapısına bak
Y Yirikalische
7 ay (7208 mesaj)
Ben PC fanboyluğunu da PS fanboyluğunu da sevmiyorum, lakin PS alın demek de çok geçerli bir öneri değil. Bir kere PC üstüne PS almak ekstra masraf ve bu durumda öyle olmasa da genelde oyunları PC'den çok daha pahalı.

Beni ilgilendiren durum ise yukarıdakiler değil. Ben spesifik oyun genreları dışında oyun kolu kullanmayı sevmiyorum, grafik ayarlarını kafama göre değiştirip FPS'i kendime göre ayarlayamamayı sevmiyorum, ve aynı Apple ürünlerinde olduğu gibi firma ne verdiyse o donanımı almak zorunda olmayı sevmiyorum. Bu genel bir eleştiri değil, kişisel görüş ve tercihim.

Bu sebeple "PC almasını biliyorsanız konsola özgü oyunları oynamak istiyorsanız bir tanede konsol alacaksınız" lafını gereksiz agresif buluyorum.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @JaReD22

Y Yirikalische
7 ay (7208 mesaj)
Bilgisayarda oyun kolu kullanılıyor, hatta neredeyse sadece oyun kolu kullanan streamerlar var Can Sungur gibi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @arman09

N Nickola Tesla
7 ay (1199 mesaj)
PS'nin bu hamlesiyle exclusive nanesi son bulmuştur. Geç bile kaldılar. Artık ps almak için bir sebep kalmadı. Oyunları çıkar çıkmaz oynayamasak bile pc'ye gelmesi bile yeter. Önemli olan gelmesi. Geç gelse de olur.

Önsiparişi çoktan geçtim. Herkese iyi oyunlar dilerim
D Dante
7 ay (29517 mesaj)
An itibariyle piestoşlar
https://www.youtube.com/watch?v=vW2yA7pvcqo&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 21 Ekim 2021; 15:58:13 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N noir06
7 ay (971 mesaj)
Vay vay vay teşekkürler hocam, DH dışında sosyal medya kullanmadığım için haberim olmuyor benim böyle haberlerden. Liste doğruysa -ki GoW dan sonra doğru gibi duruyor sanki - çok fena oyunlar. Half-Life 2 Remastered,
Total War 9 filan demişler heyecan verici cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 21 Ekim 2021; 13:20:11 >


Bu mesajda bahsedilenler: @Yirikalische

A arman09
7 ay (2068 mesaj)
Ben şahsen pcde kolla oyun oynamam joistic ile hiç aram yok gow oynarken baltayı fırlatmak kamerayı döndürmek bile işkence haline geliyor last of us 2 yi zar zor bitirdim ama eğleniyor muyum eğleniyorum oyunlar kendini oynatıyor< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Yirikalische

N Noctivagant
7 ay (16924 mesaj)
Sen yok dedin diye olmadığı anlamına gelmiyor. Ben de konsol yok ama sırf bazı oyunlar için konsol alanlar var bilgin olsun. Youtube kanalları var bazı adamlar konsol alıp konsolda sadece tek oyun oynuyorlar.

Konsollardaki konforu bilgisayarlarda da sağlamak günümüzde mümkün. Doğru kasaları ve donanımları aldıktan sonra PC'lerde konsol gibi kullanılabiliyor. Bilgisayar kasaların büyük ve taşınamaz olmasının sebebi donanımların büyük olması değil. Çok fazla kablo olması.

Bazı kasalar var normal Pc kasalarının %50 kadar boyutta istediğin donanımları koyup konsol gibi kullanabiliyorsun. Kablo bolluğundan arındırıyor dediğim kasalar bu sayede kasa boyutu yarıya düşüyor. Neredeyse sıfır kablo kullanıyorsun dediğim kasalarda. Mesela önceleri içinde daha az hava alanı kaldığından daha fazla ısınır diye düşünüyorsun ama onun bile çözümü olan kasalar söz ettiğim kasalar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @arman09

H HaciTTOR
7 ay (1348 mesaj)
Oyun çıkış tarihi olan 20 Nisan 2018'de tarafımca 4k'da oynanarak 5 gün içinde platin yapılarak 25 Nisan 2018'de saat 21:38'de bitirilmiştir. Daha sonra oyunun Ps5 sahiplerine BEDAVA verilmyesi sonucu Mayıs 2021'de 4K 60fps tekrar deneyimlenerek bitirilmiştir. Mükemmel oyundur.Playstation'da bedavaya düşmüş bir oyunun artık Pc'ye gelmesi kadar da normal bir durum yoktur.

Pc'ci arkadaşlar sabaha kadar sevinsin. Böyle bir oyun bulamazsınız. Üzerinden yıllar geçmiş bir oyunu bizler bitireli çok oldu ama Pc'de bu oyuna mod yaparlar,kıyafet silah vs daha da güzel olur. Hadi bakalım iyi oyunlar.

Not : Halihazırda aynı zamanda oyuncu bilgisayarına sahip olduğum için steam kütüphaneme de oyunu ekleyeceğim. Steam kütüphanem için altın yıldızlı bir oyun eklenmiş olacak.
J JaReD22
7 ay (7012 mesaj)
her platform kendisine özgü özel olması gerekiyor lakin firma böyle bir yol seçmiş fazlada denebilecek birşey yok
merak ettiğim bu hamleleriyle sony ps4te yakaladığı satış rakamlarına ps5tede ulaşabilecekmi hep beraber göreceğiz
Bu mesajda bahsedilenler: @Yirikalische

N nolamaz
7 ay (5756 mesaj)
Bu oyunun bilgisayara gelmesini dört gözle bekleyenlerden biri olarak çıkmasını heyecanla bekliyorum anca bu oyun God Of War serisinin kaçıncı oyunu ve eğer ki biz bu oyundan başlarsak hikayeyi seriyi tam manasıyla anlamış olur muyuz yoksa ortadan rastgele dalmış mı oluruz ? Aklıma takılan en önemli mevzu bu şuan için..


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Y Yirikalische
7 ay (7208 mesaj)
Dördüncü oyun diye biliyorum. Kaçırmış olmazsın, hikaye anlatım şekli çok güzel, seriyle ilgili hiçbir şey bilmeden girebilirsin. Başta anlamadığın şeyler olursa o zaten istenilen.
A arman09
7 ay (2068 mesaj)
Netice de konsol alanda bir kesimde sevdiği için alıyor onu alan adamın pcside var herkesin parası bizim ki kadar değersiz değil adamlar 500 dolar veriyor alıyor biz 10 bin veriyoruz< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Noctivagant

A arman09
7 ay (2068 mesaj)
Bu 7.oyun sanırım gow 1 2 3 dışında ghost of sparta bilmem ne olympus ve aasention falan var işte bu bu yeni oyunun hikayesi neredeyse diğerlerinden bağımsız tabi eski oyunlara bir şekilde göz kırpıyor ama çoğunlukla bağımsız yep yeni bir ip diyebiliriz hatta eski oyunlarıb YouTube dan hikaye videolarını izleyerek tüket öyle başla oyuna< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @nolamaz

M Mvnmt35
7 ay (1785 mesaj)
sony açısından bakarsak gayet mantıklı hareketler pc pazarıda büyük ordanda dilim almak isticekler belki ps pazarını bile katlar satışlar pc tarafının kitlesi büyük heleki gow olunca şuan en çok satanlarda 1.sırada zaten böyle iyi bir gelir getirirse sony özel oyun falan dinlemez şahsen


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A arman09
7 ay (2068 mesaj)
Korsan kitlesi de büyük hjhjhj< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Mvnmt35

M Mvnmt35
7 ay (1785 mesaj)
ona bakarsan ps tarafındada cd takas ortak hesap vb. çok 1 sefer satılıyor sonra dönüyor duruyor oyun sürekli herkes satın almıyor ben yinede çok satacağını düşünüyorum
Bu mesajda bahsedilenler: @arman09

W Weyland l l l
7 ay (13584 mesaj)
Bizim insanımız oyun firmasından daha çok dert ediniyor korsanları.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

F FORZAFATHER
7 ay (6113 mesaj)
Diger konuya ne oldu silinmis sanirim. Fiyati biraz uzse de pc cikisi cok sevindirdi.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


H Hudson51
7 ay (3283 mesaj)
Senin insanın dert ediniyor çünkü oyun firması ülkede ne kadar oyun alındığına bakıyor. Seni bu sayının büyüklüğüne göre adam yerine koyuyor, Türkçe dil seçeneği ekliyor felan. Bu sorunları sen dert edinmiyorsan asıl sıkıntı orada.
Bu mesajda bahsedilenler: @2042