Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
301
Tıklama
0
Öne Çıkarma
God of War 3'e Özel Tasarımlı PS3
S
15 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

< Resime gitmek için tıklayın >

Hiç şüphesiz ki God of War III 2010 yılının en çok beklenen oyunları arasında. Çok oynamak istediğiniz bir oyun olduğu vakit bir yerden sonra bu bekleyiş, bir cehennem azabına dönebiliyor. Sony bunu farketmiş olacak ki, yeterince parası olanlar için bir güzellik yapmış.

PlayStation: The Offical Magazine’in 10 Ocak tarihli sayısında yazılanlara göre, God of War III kendi tasarımlı konsolu ile aynı anda satışa sunulacak. Aslında bu durumun bir benzerini, daha önce Metal Gear Solid 4 ile aynı anda sunulan Limited Edition PlayStation 3’te görmüştük.

Ayrıca dergide yazıldığına göre Killzone 3, Resistance 3 ve Infamous 2 bu yılki E3 2010’da duyurulacak fakat hiçbiri 2011’e kadar hazır olmayacak. Son olarak derginin Metal Gear Solid: Rising’in önümüzdeki yılbaşına doğru çıkma ihtimalinin yüzde 85 olduğuna dair bir inancı var.

Sonuç olarak, eğer bol kaslı ve agresif bir PlayStation 3 istiyorsanız God of War III’ü beklemeniz isabet olacaktır.


Alıntı : OGZ_
15 yıl
Yarbay

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.