Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Gmail'de e-postalar artık ek olarak gönderilebilecek

U ugur7seven Konu Sahibi
11 ay (3122 mesaj)

< Resime gitmek için tıklayın >Google herhangi birine, birkaç ayrı e-postayı göndermeniz için yeni bir çözüm geliştirdiğini duyurdu. Bundan böyle istediğiniz e-postaları, İlet seçeneğini kullanmadan, ilgili e-posta adresine ek olarak gönderebileceksiniz.Ayrıca Bkz.AB, batarya teknolojisinin araştırılması için verilecek 3.2 milyar avroluk yardımı onayladıE-postaları iletmenize gerek kalmayacakÖrneğin bir arkadaşınıza göndermeniz gereken birkaç e-posta mevcut. Gmail'e eklenen yeni özellikle artık bu Gelen Kutusu'ndaki bu e-postaları seçip sürükleyerek, yazdığınız mailin içine ek olarak dahil etmeniz mümkün hale geldi.

Bunun yanında, istediğiniz e-postaları seçili duruma getirip sağ tıklayarak, yeni bir mail oluşturmanız ve seçtiğiniz e-postaların dosya eki kısmına aktarılması da bu işlemi gerçekleştirmenin bir başka yolu. Google, yeni özelliğin aşamalı olarak kullanıcılara ulaştığını duyurdu. Kısa bir süre içinde tüm kullanıcıların bu yeni özellikten faydalanmaları mümkün olacak.


 Haberi Portalda Gör


V Virinom
11 ay (2906 mesaj)
Diğer mail clientlerinde nasıl gözükecek acaba?
Örneğin Outlook vs.
Edit: Haberdeki gifte gördüm .eml uzantısıyla ekliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virinom -- 10 Aralık 2019; 23:45:8 >


Ç Çaylak_Doktor
11 ay (252 mesaj)
Güzel bir eklenti olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


G gun
11 ay (8257 mesaj)
Nihayet olmaması çok saçma idi zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


R redoano
11 ay (367 mesaj)
sonundaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.