Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
8
Cevap
1315
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Gittigidiyor Çek kampanyası 23-24 Eylül

S screamtoronto Konu Sahibi
4 yıl (257 mesaj)
Kampanya Koşulları - 150 TL'ye Varan İndirim Kuponu Kampanyası!
Nasıl indirim kuponu kazanabilirim?

23 - 24 Eylül 2017 tarihleri arasında kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler dışında gittigidiyor.com üzerinden tek seferde yapacağınız alışverişlerde;

250-499,99 TL arası alışverişe 25 TL,
500-999,99 TL arası alışverişe 50 TL,
1.000 TL ve üzeri alışverişe 150 TL indirim kuponunu bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere kazanabilirsiniz.
İndirim kuponumu, ne zaman, nasıl kullanabilirim?

Tüm kampanya koşullarını yerine getirerek, alışveriş sürecini başarıyla tamamladıysanız (ürüne 19 Ekim 2017 tarihine kadar onay verdiyseniz ve ödeme satıcıya aktarılmışsa) indirim kuponunuz 21 Ekim 2017 tarihinde GittiGidiyor kullanıcı adınıza yüklenecektir. 21 Ekim 2017 tarihinde üyeliğinize yüklenen indirim kuponunuzu 21-22 Ekim 2017 tarihleri arasında tek seferde kullanabilirsiniz. İndirim kuponlarının son kullanım tarihi 22 Ekim 2017'dır. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kuponları geçerliliğini kaybeder ve tekrar tanımlanmaz.

25 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 125 TL ve üzeri bir alışverişinizde, 50 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 250 TL ve üzeri alışverişinizde, 150TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 750 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerli olacaktır. Tüm indirim kuponlarını bir sonraki alışverişinizde tek seferde kullanabilirsiniz.
Farklı bir kampanyadan yararlanarak alışveriş yaparsam, indirim kuponu kazanabilir miyim?

Kampanya Banka Puan kampanyaları hariç başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Bir ürüne ödeme yaparken herhangi bir indirim kuponu kullanırsanız, kampanyadan faydalanamazsınız.

Örneğin; 1.000 TL değerinde bir ürün satın aldınız; ancak, o sırada üyeliğinizde 25 TL değerinde bir indirim kuponu daha vardı ve toplamda 975 TL ödeme yaptınız. Bu durumda üyeliğinize hiçbir indirim kuponu tanımlanmaz.
Kazandığım indirim kuponumu cep telefonu alışverişlerinde kullanabilir miyim?

23-24 Eylül 2017 tarihleri arasında cep telefonu kategorisinden Cep Telefonu ürününü satın almanız halinde kupon kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere kazandığınız indirim kuponunu cep telefonu kategorisindeki alışverişinizde geçerli olmayacağını hatırlatmak isteriz.
Kazandığım indirim kuponu hangi kategorilerdeki alışverişlerde geçerli değildir?

"Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Cep Telefonu & Aksesuar" (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.
Kampanya süresi içinde birden fazla alışveriş yaptıysam hangisine indirim kuponu tanımlanır?

Birden fazla alışveriş yapan kullanıcıların sadece en yüksek tutardaki indirim kuponu üyeliğine tanımlanır.
Satın aldığım ürünü iptal ya da iade edersem, yine de indirim kuponu kazanabilir miyim?

İptal edilen veya iade edilen ürünlerde, sepetinizdeki toplam ödeme tutarı 250 TL ve altına düşmediyse indirim kuponu kazanabilirsiniz. Örneğin; 3 farklı ürün aldınız ve toplam ödemeniz 1.000 TL tuttu. Ancak bu ürünlerden birini iade ettiniz ve ödeme toplamınız 900 TL'ye düştü. Bu durumda 150 TL'lik indirim kuponu yerine 50 TL'lik indirim kuponu kazanırsınız.

Başka bir örnek vermek gerekirse; iki farklı ürün aldınız biri 200 TL diğeri 100 TL olsun. 100 TL'lik ürünü iptal ettiğinizde sepetinizdeki toplam ödeme 200 TL olacağı için indirim kuponu kazanamazsınız.
En fazla kaç adet indirim kuponu kazanabilirim?

Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez indirim kuponu kazanabilir.
Kurumsal üyeyim, indirim kuponu kazanabilir miyim?

İndirim kuponları kurumsal üyelere tanımlanmamaktadır.
İndirim Kuponu kampanyası hangi kategorilerde geçerli değildir?

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.
Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Kampanyadan gittigidiyor.com üzerinden yapılan alışverişlerde belirtilen tüm koşulları sağlayarak en az 250 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes faydalanabilir.
Diğer kampanya koşulları nelerdir?

Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.


link
https://www.gittigidiyor.com/kampanya-kosullari/23-24-eylul-2017-indirim-kuponu-kampanyasi
M malitoprak91
4 yıl (149 mesaj)
Direk yüzde 5 6 indirim verseler çok daha iyi olurdu.

Şimdi çek satan birinden çek satın alsam onun hesabından kendi kartımla satın alsam sipariş onaylanır ve 100 axess gelir mi. Garanti ile yaptığım alışveriş iptal edilmiş bizi epey bi uğraştırmıştı bu rezil gg.

Bilgisi fikri olan var mı arkadaşlar. Yardımcı olursanız sevinirim< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


H hercul3367
4 yıl (463 mesaj)
gg yine saçmalamış,sazan avına çıkmış.
sonraki alışverişte kullanılacak 25 tl nedir yav.
n11 150/ 20 varken tırt.
E eridim
4 yıl (29 mesaj)
Media mark tan %5 indirim le derin dondurucu aldim. Bakalim yuklenecek mi? Bu arada cek satista kaca satilir?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

E erdinc104
4 yıl (131 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: eridim

Media mark tan %5 indirim le derin dondurucu aldim. Bakalim yuklenecek mi? Bu arada cek satista kaca satilir?

Örneğin; 1.000 TL değerinde bir ürün satın aldınız; ancak, o sırada üyeliğinizde 25 TL değerinde bir indirim kuponu daha vardı ve toplamda 975 TL ödeme yaptınız. Bu durumda üyeliğinize hiçbir indirim kuponu tanımlanmaz.

Kazandığım indirim kuponumu cep telefonu alışverişlerinde kullanabilir miyim?Kupon kazanmazsınız hocam.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

E eridim
4 yıl (29 mesaj)
1376 tl karttan cekildi neden kazanamayayim?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @erdinc104

E eridim
4 yıl (29 mesaj)
Kupon yatan var mı ?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

V v4science
4 yıl (77 mesaj)
Evet hocam yatti.
Bu mesajda bahsedilenler: @eridim

E efilefil
4 yıl (1 mesaj)
Kupon satmak isteyen pm ile ulassin< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.