Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
970
Cevap
33506
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: Gintama - Ana Konu- (49. sayfa)

U Uzumaki D Kurosaki.
3 yıl (290 mesaj)
Soul arc var bi de sanirim< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Koşulsuz_Uyarıcı

A Ainz Ooal Gown
3 yıl (1068 mesaj)
Beyler bu animenin izleme sırası nedir ?


Bu mesaja 2 cevap geldi.

C Clarpuff
3 yıl (5808 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Ainz Ooal Gown

Beyler bu animenin izleme sırası nedir ?
Gintama
Gintama (2015)
Gintama (2017)
Parori-hen
Tamashi-hen
Tamashi-hen 2
A Ao Sol
3 yıl (3858 mesaj)

A Akuma_Blade
geçen yıl (3744 mesaj)
Yeni Gintama TV serisi değil ama uzun metrajlı bir TV Özel Anime'si olacak ve 2021'in başında yayınlanacak. Öte yandan yayınlayacak kanal DTV olduğu ve bu kanal sadece Japonya'da bilinir olduğu için nete düşmesi çok uzun sürebilir yada bir ihtimal hiç düşmeyebilir. (Örneğin Death Note: Light Up New World'un prequel tie-in'i olan 3 bölüm sadece bu kanala özel yayınlamıştı, hala internete düştüğünü görmedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akuma_Blade -- 20 Haziran 2020; 13:27:43 >


A Ao Sol
geçen yıl (3858 mesaj)
Videoyu izlemek için tıklayınız

SPYAIR eşliğinde finalini göreceğiz,üzüldüm şahsen

Gintama benzersiz bir anime benim gözümde,elbet bu denli beğenilmesini anlamlandıramayan kişiler var ama bu sektörde hiç unutulmayacak ve kendisine zirvelerde yer edindi

Ne diyelim şimdiden gelecek projelerinde başarılar Gorilla-san

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 10 Ekim 2020; 17:23:12 >


G Ginga Eiyuu
8 ay (2366 mesaj)
Bolca parodi içeren, sembolik anlatımların olduğu yeri geldiğinde komedinin yanında gözlerinizi dolduracak dramın da olduğu benzersiz bir anime.

Japonya'nın Edo dönenimden Meiji Restorasyonu geçtiği sancılı dönemde yaşanan toplumsal değişimleri ve II.Dünya savaşından sonraki değişimleri kendine özgün bir şekilde yansıtıyor.

Troll bölüm diyebileceğim birçok bölüm var, anlaşılmayan Japon esprilerinden dolayı bazı bölümler sıkıcı gelse de ciddi ve çok sürükleyici arc'lar da var özellikle 300. bölümden itibaren.
Sıkıcı bölümleri hiç çekemeyen şu listeden arc'ların arasındaki bölümleri ya da bazı 2 bölümlük arc'ları (mesela shogun ile dalga geçtikleri 2 bölümlük arc'lar) şurada her bölüm için tek tek "Introduction" başlığı altında 1-2 cümleyle anlatılan konusuna çabucak bakarak geçebilir ya da bu güzele benziyor izleyim diyebilir.


Yeri geldi çok güldürdü, yeri geldi ağlattı, yeri geldi 10 bölüm peş peşe izletecek kadar sürükleyici oldu bazen de sıkıcı oldu.

Final filminin internete düşmesini sabırsızlıkla bekliyorum

Not: Verdiğim fandom linkleri bazen açılmıyor ama vpn ile açılıyor.
A Are You Hitting On Me
8 ay (395 mesaj)
Crunchyroll'da yaklaşık 120 bölümünün Türkçe alt yazısı var. İzlemek isteyen olursa.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


O Okeanix
5 ay (3250 mesaj)
62 bölüm izledim ve tek bir saniyesinden bile keyif almadım, dünyanın en sıkıcı animesi olabilir. 20 bölüm boyunca birinin ağzına girmeyi komedi olarak kullanan bir seriye en iyi komedi deniliyorsa komedinin düştüğü hale yazık derim ben.

Bu serinin 9+ puanı olmasının tek sebebi seriyi izleyen herkesin ilk bölümlerde droplaması ve sadece fanlarının devam etmesi. Ayrıca 200 bölümü geçmeden 2. Sezona puan veremezsiniz.

İstatistiklere bakarsanız zaten 900K kişi izlemeye & bakmaya almış 150K anca tamamlamış. Gintama fanları hiç alınmasın çünkü bu seri aşırı overrated izleyenlerin sadece %15'i tamamlayabilmiş bu da sıkıcı olduğunu kanıtlıyor zaten.

İlk bölümlerini beğenmiyorsanız kalanı da beğeneceğinizi sanmam, gidin en iyi kliplerini izleyin sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 7 Temmuz 2021; 4:31:7 >


S sterig
geçen ay (348 mesaj)
Amv videosunu izleyince baya heves etmiştim ama 12. bölüme geldim hala sarmadı. Aslında güzel bir seri ve kendini izletiyor da ama sanki arka planda bir ana hikayesi yokmuş gibi sürekli böyle kopuk gidecekse devam etmeyeyim hiç. Bir de çok komik sahneleri var gerçekten ama genel anlamda abartıldığı kadar komik gelmedi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sterig -- 18 Ekim 2021; 17:7:19 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


S sterig
2 hafta (348 mesaj)
Gintama'da 72'ye geldim, sözlerimi bana yedirdi açıkçası. Benizakura arc'dan sonra konu eskisi gibi kopuk gidiyor ama acaip sardı beni bu seri. Çok fazla gülmekten yarıldığım sahnesi var ve yan karakterleri çok çok iyiler. (Ana karakterlerden bile iyiler bence) Her birini izlemekten ayrı ayrı keyif alıyorum. Bir de o Katsura neymiş öyle yaw Benizakura'ya kadar bu kadar sağlam olduğunu bilmiyordum bu arkadaşın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sterig -- 17 Kasım 2021; 8:52:5 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.