Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Gigabyte’den 5G oyun sistemi: Project Cielo

E ekrem71 Konu Sahibi
3 ay (29241 mesaj)

Project Cielo geliyorOyuncu bilgisayarları masa üstü veya diz üstü olarak genelde belirli bir standart tasarımı benimsiyor. Tüketici elektroniği fuarlarında zaman zaman ilginç tasarımlar görüyoruz ancak pek yaygın kullanıma çıkmıyor. Gigabyte buna son örnek.Project Cielo nedir?Gigabyte tarafından AORUS markası altında geliştirilen Project Cielo modüler bir tasarımı temel alıyor. 3 parçalı bir tasarıma sahip olan kasa kullanıcının isteğine göre parçalarını değiştirebiliyor. Ayrıca Bkz.Gigabyte şişme oyuncu koltuğunu duyurduEn üst kısımda anakart, işlemci, grafik kartı, bellek ve 5G antenleri yer alıyor. Orta kısımda taşınabilirlik için bir bataryaya yer verilmiş. Alt kısımda ise Bluetooth üzerinden bağlanan bir hoparlör mevcut. Üst kısımda kanat şeklinde iki anten yukarı kaldırılarak 5G hızını arttırmaya yarıyor ve agresif bir görünüm oluşturuyor. Henüz Gigabyte bu proje için nasıl bir yol haritası izleyeceğini açıklamadı ancak oldukça yüksek bir fiyat etiketine sahip olacaktır. 

 
Kaynak:https://wccftech.com/project-cielo-aorus-newest-modular-pc-with-integrated-5g-connectivity-in-a-unusual-design/

 Haberi Portalda Gör


M monacomen
3 ay (3818 mesaj)
Keşke laptopları böyle çıkarılıp takılan parçaları olan sürgülü yapsalar. Fan mı eskidi hop çıkart yenisini tak. Ramler mi azaldı hop çıkart yenisini tak. Bir laptopun kasasını açmak için bazen NASA görevi gibi bir eğitim almanız gerekiyor.Bu mesaja 1 cevap geldi.

M Mxsr
3 ay (1142 mesaj)
https://frame.work
şu adamlar yapmaya çalışıyor dediğinizi. birkaç firma daha var bunlar gibi


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @monacomen

M monacomen
3 ay (3818 mesaj)
Süper haber, bayıldım. Gerçi laptop pazarı bu tür şeyleri sevmez bir parçası bozuldu diye çöpe atılması gereken cihazlar üretmeyi seviyorlar. Haber için çok sağol, büyük aydınlandım.

< Resime gitmek için tıklayın >DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.