Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
25
Cevap
701
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Gezi Eylemcilerine Ermeni diyen güreşçi Rıza Kayaalp yasaklı madde nedeniyle olimpiyattan çıkarıldı
S
geçen hafta
Yarbay
Konu Sahibi

Kızdığımız ya da beğenmediğimiz kişilere Ermeni demek de nasıl bir hastalıklı ruh hali? Bi de rum diyoruz. Sonra da biz ırkçı değiliz, hoşgörülüyüz diyoruz.
Yoruma Git
Navi - geçen hafta +11
Başlık çok güzel. Sen zamanında Ülkeyi soyup soğana çeviren partiye yalakalık yapacaksın diye orada eylem yapan insanlara iftira atarsan, şimdi de sana lafı sokarlar. Bu kadar basi...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Jose_Gökhan - geçen hafta +8
Aynen öyle.Güreş gibi pek de önemli olmayan bir alanda başarılıymış ülkeyi temsil ediyormuş etmiyormuş o da gram umrumda değil.

Atatürk'ün meşhur sözün&#...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Sucre Maricruz - geçen hafta +5
0
geçen hafta
Teğmen

Şu ülkede gerçekten çok değişik bir kitle var ya :D

Şu başlığa bak hele

Gezi Eylemcilerine Ermeni diyen güreşçi Rıza Kayaalp yasaklı madde nedeniyle olimpiyattan çıkarıldı ( NE ALAKA ŞİMDİ :D)


Gezinin üstünden 12 yıl geçmiş Eylemciye Ermeni demesi ile yasaklı madde kullanması gerçekten kel alaka bu kadarda saçmalamayın muhalifçilik oynayacaksınız diye.


Not: 10-15 sene önce millete akıl verir gibi davransa yasaklı madde kullananlar ile ilgili ileri geri konuşsa ve kendiside kullanmış olsa anlayacam mantıklı bir eleştiri olur ama bu ne şimdi :D Azcık kalite lütfen.


Bu arada olay bir ilaç kullanması sonucu kanında yasaklı madde çıkmasıymış doping flan değil...

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zkanK. -- 9 Temmuz 2024; 2:29:53 >

S
geçen hafta
Yüzbaşı

Banane :DK
geçen hafta
Yarbay

şey gibi, ben kendimi alman hissediyorum diyen mesut özil'in hollanda maçını protokolden izlemesi gibi.C
geçen hafta
Binbaşı

Geçmişte almış olduğu galibiyetler şaibeli mi oluyor bu durumda?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

N
geçen hafta
Binbaşı

Kızdığımız ya da beğenmediğimiz kişilere Ermeni demek de nasıl bir hastalıklı ruh hali? Bi de rum diyoruz. Sonra da biz ırkçı değiliz, hoşgörülüyüz diyoruz.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
C
geçen hafta
Binbaşı

Aynı ülkede C.başkanının büyükannesi Ermeni şeklinde haberler çıkında bizzat makamın kendisi "İftira" şeklinde açıklama yapmak zorunda kalmıştı...E
geçen hafta
Binbaşı

Rıza adamdır adam kalacaktır. Hileyle hurdayla işi olmayan ahlaklı disiplinli bir sporcudur.

Paris Olimpiyatında da altın madalya garanti olduğu için, Türk Milli Futbol Takımının önü nasıl kesildiyse Rıza'nında önü öyle kesildi.R
geçen hafta
Binbaşı

Bunu akp pr'ı yapan kafalar kanalında tanıdı ilk insanlar, başarısıyla vb değil.
Evet her milli iktidar fark etmeksizin saygılı ve objektif olmalı ama bu dümdüz yalaka. Doping yapmasına da en ufak şaşırmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ry4n -- 9 Temmuz 2024; 11:52:30 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

M
geçen hafta
Yarbay

Burada spor konusunda bilgisi olmayan dostlar muhtemelen haberden habere gördükleri için, sadece o haberdeki kişi doping yapıyor olarak görüyor. Ancak profesyonel sporcu olup performans arttırıcı ilaçları(PED) kullanmayan yok(hatta profesyonel olmadan da kullananların sayısına inanamazsınız).
Rıza 10 sene önce de kullanıyordu, şimdi de kullanıyor ama işi takip etmeyen insanların bilmediği şu, rakipleri de kullanıyor. O zaman neden sadece Rıza yakalandı derseniz bu konuda net bir bilgim yok ama size %100 garanti ediyorum futbolcusundan basketbolcusuna, mma dövüşçüsünden güreşçisine herkes istisnasız steroid türevi ilaçları kullanıyor ve kullanmak zorunda, çünkü ilaç kullanmayan birisinin kullananla yarışabilmesi mümkün değil.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
Ö
geçen hafta
Yüzbaşı

Artık hemen hemen her sporda doping testi tarafsız kurumlarca yapılıyor ufc olsun, glory olsun. Doping kullanan sporcuya verilen ceza da genelde spordan belli bir süre uzaklaştırmak olur, örneğin Ryan Garcia son maçını kazandı ama dopingli olduğu için sayılmadı ve 1 sene spordan men cezası aldı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @melihcskn
Ö
geçen hafta
Yüzbaşı

Bu sene sanırım Kübalı güreşçi katılmayacaktı, garanti altın alacağı olimpiyatı boş yere kaybetmiş oldu.K
geçen hafta
Yarbay

Saçmalamış. Semtte atılmış iki voltası olmayanlar nerede neyin olacağına karar vermek istiyor.

28°C olması gereken İstanbul bugün 32°C. Bir de nemli. Betonlaşma yüzünden yaşanmaz halde, toplu taşımnın klimaları yetersiz. Klimalar caddeleri daha da sıcak yapıyor. Eskiden klimaya ihtiyaç olmazdı. Fizik şartlar İstanbul'un birinci önceliği. O parkı korumuş her kes, yamyam da olasalar benim dostumdur. Kaldı ki Ermeniler, İstanbul'u kalkındırmış, en güzel yapılarını, evlerini inşa etmiş, kente mekan zenginliği katmış bir toplum.B
geçen hafta
Binbaşı

o eylemciler size göre vatansever lakin fetö pkk mensubları.M
geçen hafta
Yarbay

Hocam bu kurumlar var ancak hala sporcular deli gibi PED kullanıyor ve yakalanmıyor, Ufc için en yakın örneklerden Kayla Harrison, Arman Tsarukyan, Islam Makhachev falan kolaylıkla öne çıkanlardan, Francis Ngannou'ya Brock Lesnar'a falan girmeye gerek bile yok. Dediğim gibi tam olarak kim nasıl yakalanıyor kim nasıl yakalanmıyor bilmiyorum ama kullandıkları konusunda şüphe yok.
Bu mesajda bahsedilenler: @Ömer Hayyam12
J
geçen hafta
Yüzbaşı

Başlık çok güzel. Sen zamanında Ülkeyi soyup soğana çeviren partiye yalakalık yapacaksın diye orada eylem yapan insanlara iftira atarsan, şimdi de sana lafı sokarlar. Bu kadar basit olay. Rıza bey gezi olaylarına sonradan katılan terör destekçilerini nasıl tüm geziye katılanlarla bir tutuyorsa, bizde onun savunmasını dinlemeden dopingli olarak yaftalıyoruz var mı bir diyeceğiniz.


Bu mesaja 2 cevap geldi.
2
geçen hafta
Yarbay

Bu adam Türkiye yi temsil etmesin. Halkın yarısına ermeni demiş. Pek sen nesin. 3 kağıtçı. Doping kullanmak bir sporcu için başkalarının hakkını yemektir. Yani anladığım kadarı ile dindar birisisiniz. Başkasının hakkını yemenin ne olduğunuda bilmeniz lazım


Bu mesaja 1 cevap geldi.
F
geçen hafta
Er

Gizli ırkçılık yada aşağılık kompleksi.
Yani aslında onların zamanında Türklerden daha zengin kültürlü ve şehir yaşamına uyumlu olduğu biliniyor bilinçalti yansıması. Bunu aşmamıza az kaldı ama aşacağız.

Birine ermeni Rum Arap kürt Laz ya da başka bir şey diyerek aşağıladıklarına zannedenler genelde eziklik içinde olan insanlardır. Bu değişmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeleaks -- 9 Temmuz 2024; 19:43:52 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Navi
B
geçen hafta
Binbaşı

geziye katılan fetö pkk dhkpciler zaten hiç bulaşmadılar son derece masum bir eylem asla yakma yıkma yağma olmadı onlar bizim uydurma masallarımızdıı mesele ağaç değildi diyem mıstık değil cırmızılı hatu idi cnn bbc pusuda değil tesadüf eseri 24 saniye yayında idiler.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Jose_Gökhan