Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
62
Cevap
0
Tıklama
16
Öne Çıkarma
Cevap: Gerdekte‘Bakire’ Olmadığı Ortaya Çıkan Kadına, Tavsiyeler Veren Adam! (4. sayfa)

P pilotaFerrari
geçen hafta (1330 mesaj)
Kızın yaptığı neyse de bunların yaptığı tam kancıklık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A AlbertSchweitzer
geçen hafta (35 mesaj)
Kimse de dememiş ki adam nasıl anlamış. Amerika'da yapılan bir araştırmaya göre kadınların sadece %55'i ilk ilişkide kanaması olduğunu söylemiş. Hymen zarı zaten ergenlikle birlikte parçalanmaya başlar. Her kadında değişen yapısal farklılıklardan bahsetmiyorum bile. Sizin kanama dediğiniz şey aslında kendini kasmaktan oluyor. Kadınlar ilk ilişkide korkup tasalandiklari için bu kan geliyor. Ama korkmasa daha rahat olsa eşini arzulasa kanama olmayacak bile belki. Hep kadınlar kulübünde hymen zarı diktirme konularından örnek veriliyor. Ama orada ne kadar çok konu var ya ilk gece kanamam olmazsa , ya da şunu yaptım (cinsellikle ilgili değil normal bir aktivite spor gibi) bozulmuş mudur vs. gibi. Insanlar bunun korkusunu yaşıyor haliyle ilk gece kafasında sorular kaygılar... Bir şeyin ilk seferinde rahat , kaygısız olmalısın iyi geçmeli ki bundan sonrakiler de iyi olsun. Sonra erkekler eşlerinden yakınıyor.

Yani ben şunu anlamıyorum erkekler mastürbasyon yapabiliyor rahat rahat bir kadın iliskiye girmese bile neden dildo vb bir şeyle yapamiyor ? Siz günde beş defa yaparken o kadın daha kendi organını ellememiş bile belki ama sırf zarının yapısı yüzünden yalan söylemiş olmakla vs. yaftalanacak.

Yani bosansaydi vs diyorsunuz ne biliyorsunuz kadının bakire olmadığını siz mi yaptınız ? inancınız nedir bilmiyorum ama birinin bu sekilde hakkına giren insan ne bu dünyada ne öbür dünyada gün yüzü görmez. Ben bu şekilde hakka gireceğime , varsın insanlar beni kandırdı zannetsin ben daha kazancliyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


W Why Shy
geçen hafta (1342 mesaj)
Yazıyı yazan trollük olsun diye yazmış. Sizde sazan gibi atlamışsınız. Her iki kelimeden biri patlak. Kimse mi farketmedi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

B Bogazicili_zekiye
geçen hafta (109 mesaj)
Ortadoğuda 2021 yılı.
Z Zihnin Geleceği
geçen hafta (173 mesaj)
Nette yazılan her şeye inanıyorlar hocam. Forumdaki konulara bile inanan var.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: DEFxBu mesajda bahsedilenler: @Why Shy
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.