Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Genpa garantili Meizu Telefon Teknik Servis

T Tuykil Konu Sahibi
4 ay (600 mesaj)
Arkadaşlar merhaba.

Yaklaşık 2 sene önce h.b'dan Meizu 6s telefon almıştım. Telefon son 2 aydır şarj %100 olmasına rağmen kendi kendine kapanıyor ve %100 şarj etmeden çalışmıyordu. Son 1 haftadır ise önce fotoğraf çekerken kapanmaya başladı, sonra da şarj fişini çektiğim andan itibaren kapanmaya başladı. Yani fiş takılı olmadan kullanamıyorum artık telefonu.

Telefonun garantisinin bitmesine 3 hafta bir süre var ben bu telefonu garantiye nasıl yollayacağımı bilmiyorum. H.b'dan aldım ve kutu içinde Genpa garantili kitapçık çıktı.

Bu durumda karşılaşan ya da telefonu daha önce Genpa teknik servise yollayan var mı?Ya da direkt H'b'ya mi yollamaliyim telefonu? Daha önce garantiye elektronik eşya hiç yollamadığım için bilgim yok. Kısacası ben bu telefonu nasıl garantiye yollayabilirim?

Yardımlarınızı bekliyorum.
Z z@bers
4 ay (861 mesaj)
Hocam telefonu siz direk Telpa'ya verin. Hepsiburada sadece ilk aldığınız 14 günlük iade süresi ile ilk 6 aylık arıza sürecinde devreye girer.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.